728 x 90

Arizer Air – nový vaporizer

Arizer Air – nový vaporizer

Arizer Air od společnosti Arizer Tech z Kanady je známý a respektovaný vaporizér s nastavením několika teplotních stupňů. Arizer Air je následovník vaporizéru Arizer Solo. Air je menší než jeho předchůdce a velice snadno se používá. Má zlepšený topný systém a poskytuje ještě lepší výkon než jeho předchůdce.     Arizer Air je štíhlejší než Solo a

Arizer Air od společnosti Arizer Tech z Kanady je známý a respektovaný vaporizér s nastavením několika teplotních stupňů. Arizer Air je následovník vaporizéru Arizer Solo. Air je menší než jeho předchůdce a velice snadno se používá. Má zlepšený topný systém a poskytuje ještě lepší výkon než jeho předchůdce.

 

 

Arizer Air je štíhlejší než Solo a je chráněn pevným vnějším pláštěm. Je dodáván s ochraným silikonovým obalem. Předností Arizer Air je keramická plnící komora a vysoce kvalitní skleněný náústek a odpařovač pro aromaterapii do místnosti. Vaporizér má i pokročilý systém řízení teploty, který optimalizuje vytápění za běhu. Plně nabitá baterie vydrží až hodinu intenzivní vaporizace. Vaporizér lze používat, i když je nabíjen lze měnit baterie (náhradní baterie jsou k dispozici samostatně).

Arizer Air lze použít společně s vhodným bongem, jen je třeba dokoupit skleněnou redukci na bong.

Nastavení teploty Arizer Air – Air je naprogramován na pět úrovní teploty, které si vyberte pomocí tlačítek se šipkami. LED světlo indikuje aktuální nastavení. Doba předehřátí je 1-2 minuty.

 

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa