728 x 90

2Pac – All Eyez On Me 2017 (CZ)

2Pac – All Eyez On Me 2017 (CZ)

Tupac Amaru Shakur (známý též jako 2Pac, Makaveli či Pac; 16. června 1971 New York – 13. září 1996 Las Vegas) byl americký rapper, básník a herec. Guinessova kniha rekordů jej uvádí jako nejúspěšnějšího rappera historie se 75 miliony prodaných hudebních nosičů. Film ukazuje život mladého vizionáře Tupaca Shakura od jeho dětství, přes jeho vzestup slávy na západním pobřeží, konflikty s rappery z východu jako jsou Diddy a Notorious B.I.G. ale i

Tupac Amaru Shakur (známý též jako 2PacMakaveli či Pac; 16. června 1971 New York – 13. září 1996 Las Vegas) byl americký rapper, básník a herec. Guinessova kniha rekordů jej uvádí jako nejúspěšnějšího rappera historie se 75 miliony prodaných hudebních nosičů.

Film ukazuje život mladého vizionáře Tupaca Shakura od jeho dětství, přes jeho vzestup slávy na západním pobřeží, konflikty s rappery z východu jako jsou Diddy a Notorious B.I.G. ale i jeho každodenní život v New Yorku i dobu strávenou ve vězení. Je to příběh mladého rappera, který se stává jedním z nejvíc uznávaných a vlivných hlasů ve světě rapu, o jeho vzestupu a jeho předčasné smrti ve věku 25 let.

FILM KE SHLÉDNUTÍ – ZDE !

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa