728 x 90

Výzva: Z nemocných se stávají marihuanoví uprchlíci, říká největší světový expert na léčebné konopí

Výzva: Z nemocných se stávají marihuanoví uprchlíci, říká největší světový expert na léčebné konopí

Od primitivních kmenů se můžeme hodně naučit. Nejen, co se týká užívání rostlin. Mají šťastná manželství a zdravé děti, to se o nás říct nedá, míní americký neurolog Ethan Russo. Článek Marihuana není všespásný zázrak. Pomáhá ale lidem s chronickými onemocněními žít plnohodnotný život. To tvrdí světová kapacita na léčebné konopí, americký neurolog Ethan Russo.

Od primitivních kmenů se můžeme hodně naučit. Nejen, co se týká užívání rostlin. Mají šťastná manželství a zdravé děti, to se o nás říct nedá, míní americký neurolog Ethan Russo.

Článek

Marihuana není všespásný zázrak. Pomáhá ale lidem s chronickými onemocněními žít plnohodnotný život. To tvrdí světová kapacita na léčebné konopí, americký neurolog Ethan Russo.

„Česko je na dobré cestě k využití léčebného konopí. Samozřejmě ideální to není, ale nějak se začít musí,“ říká muž, který se účinky marihuany zabývá přes dvacet let.

Kdy si dal naposledy jointa? Proč se státy brání legalizaci léčebného konopí? Proč není dobré podceňovat i závislostní efekt marihuany? Jaký vliv má konopí na léčbu HIV? A co se naučil od peruánských indiánů, kteří mimo jiné míchají vizionářské nápoje? I o tom hovořil ve Výzvě v tlumočené verzi.

Rozhovor s americkým neurologem v originále: ZDE!

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa