728 x 90

Thailand’s Marijuana Awakening (trailer)

Thailand’s Marijuana Awakening (trailer)

Složitá historie Thajska a marihuany hraje stále důležitou roli v politice a zákonech, stejně jako zdraví a bezpečnosti thajských občanů. Dokumentární film, pojmenovaný podle thajského časopisu o konopí , je hostován Sebastianem Perrym, který je také producentem pro televizní seriál Coconuts. Cestuje přes Thajsko, mluví s lidmi, kteří tam žijí, aby získal svůj pohled na minulost, přítomnost a budoucnost marihuany ve své zemi.

Složitá historie Thajska a marihuany hraje stále důležitou roli v politice a zákonech, stejně jako zdraví a bezpečnosti thajských občanů.

Dokumentární film, pojmenovaný podle thajského časopisu o konopí , je hostován Sebastianem Perrym, který je také producentem pro televizní seriál Coconuts. Cestuje přes Thajsko, mluví s lidmi, kteří tam žijí, aby získal svůj pohled na minulost, přítomnost a budoucnost marihuany ve své zemi.

Miniaturní série se skládá ze tří epizod dlouhých 20 minut, z nichž každá se zaměřuje na původ marihuany v zemi, na pomalu se rozvíjející zdravotní komunitu konopí a vznikající rekreační scénu v Thajsku a jihovýchodní Asii.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa