728 x 90

U cizince podezřelého z krádeže policisté našli 19 balíčků. Asi s marihuanou

U cizince podezřelého z krádeže policisté našli 19 balíčků. Asi s marihuanou

Vyškov – 1,65 promile alkoholu měl v krvi šestadvacetiletý cizinec, kvůli kterému ve čtvrtek pozdě večer vyrazili do jednoho z vyškovských obchodních domů jak strážníci, tak i policisté. „Městská policie do prodejny vyjela, protože dostala hlášení o krádeži. Muž, který z ní byl podezřelý, byl nejen opilý, ale strážníci u něj našli několik sáčků se sušenou rostlinou, pravděpodobně marihuanou,“ přiblížila vyškovská policejní

Vyškov – 1,65 promile alkoholu měl v krvi šestadvacetiletý cizinec, kvůli kterému ve čtvrtek pozdě večer vyrazili do jednoho z vyškovských obchodních domů jak strážníci, tak i policisté. „Městská policie do prodejny vyjela, protože dostala hlášení o krádeži. Muž, který z ní byl podezřelý, byl nejen opilý, ale strážníci u něj našli několik sáčků se sušenou rostlinou, pravděpodobně marihuanou,“ přiblížila vyškovská policejní mluvčí Alice Musilová.

To už si vyžádalo zásah státních policistů. Cizince zadrželi i s devatenácti balíčky usušené rostliny. „Mladému muži naměřili 1,65 promile alkoholu. Vzhledem k tomu, že nebyl schopný dalších nutných služebních úkonů, umístili ho kolegové po lékařském vyšetření do policejní cely k vystřízlivění. Zda se jedná o marihuanu, a jaké je množství účinné látky, prokáže odborná expertíza. Případ si převzali vyškovští kriminalisté,“ dodala Musilová.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa