728 x 90

Zakouřil si marihuanu, vzal auto otci a proháněl se přerovskými ulicemi

Zakouřil si marihuanu, vzal auto otci a proháněl se přerovskými ulicemi

Osmnáctiletého mladíka v osobním autě zastavili policisté při běžné silniční kontrole v Přerově na ulici Petřivalského. Mladík policii nemohl předložit řidičský průkaz, protože žádný nemá. Policistům tvrdil, že auto vzal otci bez jeho svolení. Opilý sice mladík nebyl, to vyvrátila dechová zkouška, ale problém byl pro osmnáctiletého neřidiče test na přítomnost jiných návykových látek. Ten

Osmnáctiletého mladíka v osobním autě zastavili policisté při běžné silniční kontrole v Přerově na ulici Petřivalského. Mladík policii nemohl předložit řidičský průkaz, protože žádný nemá. Policistům tvrdil, že auto vzal otci bez jeho svolení. Opilý sice mladík nebyl, to vyvrátila dechová zkouška, ale problém byl pro osmnáctiletého neřidiče test na přítomnost jiných návykových látek. Ten měl výsledek pozitivní na cannabis. V nemocnici se mladík podrobil lékařskému vyšetření.

„Auto policisté předali zpátky jeho majiteli a ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu neoprávněné užívání cizí věci,“ řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa