728 x 90

Compton dal světu “Chronic” – ale odmítá prodej marihuany i přes její legalizaci

Compton dal světu “Chronic” – ale odmítá prodej marihuany i přes její legalizaci

Z mnoha věcí které jihokalifornské město Compton přineslo světu je slovo “Chronic”. The Chronic od Dr. Dre je jedno z nejznámějších alb celé hip-hopové kultury a zároveň album, které přineslo na svět název pro jednu z nejslavnějších odrůd marihuany “Chronic”. Bylo to také město Compton, které přineslo album Boba Marleye na kterém kouřil marihuanu. Pokud

Z mnoha věcí které jihokalifornské město Compton přineslo světu je slovo “Chronic”.
The Chronic od Dr. Dre je jedno z nejznámějších alb celé hip-hopové kultury a zároveň album, které přineslo na svět název pro jednu z nejslavnějších odrůd marihuany “Chronic”. Bylo to také město Compton, které přineslo album Boba Marleye na kterém kouřil marihuanu.

Pokud by jste chtěli koupit někde Chronic, nejezděte do Comptonu!

Minulý týden, zatímco města v celém státě Kalifornie daly zelenou prodejcům k prodeji rekreační marihuany, voliči Comptonu odmítli návrhy, které by umožnily prodej rekreační a léčebné marihuany ve městě. Compton, město většinové populace afroameričanů se rozhodlo postavit se proti legalizaci volně prodejné marihuany pro rekreační i léčebné účely, jelikož se obávají negativního vlivu marihuany na komunitu ve městě.

“Drogy ničili černou komunitu,” řekl James Hays Jr., 61letý komunitní aktivista, který se postavil proti legalizace volného prodeje marihuany. “Marihuana nám vzala veškerý talent a proměnila život v našich čtvrtích v mnohem horší.”

James T. Butts, starosta města Inglewood, což je další město s velkým zastoupením černého obyvatelstva, které uvedlo, že raději vytvoří pracovní příležitosti “starou dobrou cestou” tím, že přiláká odborníky a vytvoří podmínky pro stavební práce s tréninkovými a náborovými programy, které ve městě chybí. ”

Butts, bývalý policejní šéf s 37 lety zkušeností, řekl, že majitelé obchodů s marihuanou by skryli tržby, aby vykompenzovali 45% daň vybíranou z prodeje rekreačního konopí. Ještě horší je, že se přestěhují do “budov” a neinvestují do správných nemovitosti, čímž by snížili vzhled okolí.

Dle Political Data Inc. černošští občané tvoří třetinu obyvatel Comptonu, ale více než polovinu registrovaných voličů. Průměrný věk obyvatel je nižší než 30 let, ale téměř polovina voličů v Comptonu mměla více než 45 let.

Podle analýzy společnosti New Frontier Data ze států s nejvyšším obratem za prodej marihuany v roce 2016 byl daňový příjem asi 6,20 dolarů na jednoho obyvatele. Dokonce ani s vyloučením potenciálního daňového zásahu z prodeje rekreační marihuany by částka z daňového přijmu v Comptonu nebyla malá. Město Compton má asi 100 000 obyvatel.
Šerif však uvedl, že nevýhody převažují nad možnými daňovými zisky, které by město získalo.

 

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa