728 x 90

Uherské Hradiště – Konopí prý pěstoval především na okrasu

Uherské Hradiště – Konopí prý pěstoval především na okrasu

“Konopí jsem pěstoval hlavně na okresu,” bránil se u výslechu jeden ze dvou pěstitelů marhuany, které koncem loňského roku odhalili uherskohradišťští kriminalisté. „Ze semen zakoupených na internetu pěstovali konopí na pozemcích svých rodinných domů. Za nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku jim teď hrozí trest odnětí svobody až na šest měsíců. Třicetiletý muž z obce

“Konopí jsem pěstoval hlavně na okresu,” bránil se u výslechu jeden ze dvou pěstitelů marhuany, které koncem loňského roku odhalili uherskohradišťští kriminalisté.

„Ze semen zakoupených na internetu pěstovali konopí na pozemcích svých rodinných domů. Za nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku jim teď hrozí trest odnětí svobody až na šest měsíců.

Třicetiletý muž z obce na Uherskohradišťsku nejprve zasadil deset semínek. Část usušené úrody použil pro svoji potřebu a zbytek prodal. „Vloni v květnu se do zahradničení pustil podruhé, tentokrát zasadil už šestnáct rostlin. Konopí mu vyrostlo až do výše 180 centometrů, sklidit už ho ale nestihl, neboť jej kriminalisté zajistili,“ uvedla policejní mluvčí Milena Šabatová.

Druhým pěstitelem byl pětatřicetiletý muž rovněž z Uherskohradišťska. Sedm rostlin pěstoval v květináčích na dvorku rodinného domu. „Jedna z rostlin měřila téměř tři metry. I v tomto případě kriminalisté zajistili rostliny ještě před sklizní. Muž u výslechu uvedl, že konopí pěstoval zejména na okrasu,“ prozradila Milena Šabatová.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa