728 x 90

»Kulinář« zatajil kolegům marihuanu v sušenkách a nechal je koštovat: Čtyři odpadli

»Kulinář« zatajil kolegům marihuanu v sušenkách a nechal je koštovat: Čtyři odpadli

Domácí marihuanové sušenky notně »zacloumaly« pracovníky firmy ve Frýdlantu nad Ostravicí. Pečivo s marihuanou jim servíroval kolega (38). O tom, že to nejsou jen obyčejné keksy, přitom dobře věděl! „Pojďte, hoši, nabídněte si, mám domácí sušenky,“ nabízel spolupracovníkům kulinář. Zapomněl však dodat, že připravoval pečivo na speciálním oleji s přídavkem marihuany. Zábava ve výrobní dílně se

Domácí marihuanové sušenky notně »zacloumaly« pracovníky firmy ve Frýdlantu nad Ostravicí. Pečivo s marihuanou jim servíroval kolega (38). O tom, že to nejsou jen obyčejné keksy, přitom dobře věděl!

„Pojďte, hoši, nabídněte si, mám domácí sušenky,“ nabízel spolupracovníkům kulinář. Zapomněl však dodat, že připravoval pečivo na speciálním oleji s přídavkem marihuany. Zábava ve výrobní dílně se tak po chvíli rozjela naplno…Do chvíle, než se čtyřem mlsounům udělalo špatně. „Začaly se u nich projevovat potíže, se kterými byli převezeni k jednorázovému ošetření do nemocnice,“ sdělila policistka Lenka Sikorová.

Přítomnost účinné látky THC prokázaly odběry krve i zbylé sušenky v dílně. Obviněný muž z Frýdku-Místku přiznal, že o marihuaně v pečivu věděl. „Sušenky přinesl do výrobní dílny s vědomím, že obsahují psychotropní látku,“ uvedla policistka. Za marihuanový pokus na spolupracovnících hrozí muži až pětileté vězení.

V Moravskoslezském kraji jde spíše o kuriozitu. „Mohu potvrdit, že podobný případ patří mezi výjimečné. Je však možné, že ne vždy nás lidé v podobných věcech kontaktují,“ řekla Blesku policistka Gabriela Holčáková a dodala: „Zahájili jsme úkony trestního řízení pro trestný čin nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.“

Kachna rodině zhořkla

Dílnu s marihuanovými koláčky dělí pouhých 20 kilometrů od Vratimova, kde se přiotrávila během rodinného oběda na Boží hod sedmičlenná rodina. Babička zaměnila při pečení kachny marihuanu za majoránku. »Trávu« měl k léčebným účelům starší člen rodiny, tomu se tak nepřitížilo.

Naopak ostatní trpěli nevolnostmi, závratěmi, zvracením, bolestmi hlavy a měli halucinace. Čtyři dospělí a dvě děti (3 a 6) skončili v nemocnici.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa