728 x 90

V Kalifornii si Valentýna zpestří marihuanovou čokoládou

V Kalifornii si Valentýna zpestří marihuanovou čokoládou

Den svatého Valentýna je za rohem a většina z nás si láme hlavu nad dárkem pro drahou polovičku. Krabička čokoládových bonbonů ve tvaru srdcí nikoho neurazí, ale ani nenadchne. V Kalifornii si proto tento tradiční dárek vylepšili marihuanou. Informaci uvedl server independent.co.uk. Marihuanu, která je v současné době v Kalifornii legální, začali výrobci přidávat do

Den svatého Valentýna je za rohem a většina z nás si láme hlavu nad dárkem pro drahou polovičku. Krabička čokoládových bonbonů ve tvaru srdcí nikoho neurazí, ale ani nenadchne. V Kalifornii si proto tento tradiční dárek vylepšili marihuanou. Informaci uvedl server independent.co.uk.

Marihuanu, která je v současné době v Kalifornii legální, začali výrobci přidávat do nejrůznějších potravin a nejčastěji právě do čokolády. Nejde přitom o podomácky vyrobené pochutiny, ale o luxusní čokolády v dárkovém obalu. Společnost Défoncé Chocolatier vznikla v Oaklandu a zabývá se výrobou čokolády s příměsí konopí. Zákazníci mohou dokonce vybírat mezi bílou čokoládou s vanilkou a mléčnou s lískovými oříšky, obě samozřejmě obsahují marihuanu.

Konkurenční společnost Satori Chocolates využívá ke své originální výrobě vysoce účinný konopný olej, který je vhodný k produkci léků. Ve své nabídce má například jahody plněné marihuanou a namáčené v mléčné čokoládě nebo běžné čokoládové tyčinky, ale s obsahem konopí. Dalším prodejcem je podnik Lord Jones, v jejichž nabídce je ekvádorská tmavá čokoláda s extraktem čistého kalifornského konopí.

Důležité je ale zmínit, že dávka, která se člověku dostane do těla prostřednictvím konzumace marihuany, je jiná než ta z jejího kouření. V případě, že člověk marihuanu konzumuje, metabolizuje se látka THC, kterou obsahuje, jako jiná chemická sloučenina a na každého bude mít zcela individuální vliv. Nástup účinků trvá navíc až 30 minut, proto je důležité nepřehánět konzumaci.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa