728 x 90

Kanadská armáda nakoupila za 170.000 dolarů brýle simulující efekt marihuany

Kanadská armáda nakoupila za 170.000 dolarů brýle simulující efekt marihuany

Víte že existují brýle simulující účinky marihuany na vaše tělo a že si s nimi můžete vyzkoušet všechny omezení které THC uživateli způsobuje ? Po té, co stát Kalifornie zlegalizoval užívání marihuany pro rekreační účely, bylo samozřejmostí upozornit začínající uživatele marihuany na potencionální nebezpečí spojené s vedlejšími účinky THC. Předností se automaticky stali řidiči a ostatní účastníci

Víte že existují brýle simulující účinky marihuany na vaše tělo a že si s nimi můžete vyzkoušet všechny omezení které THC uživateli způsobuje ?

Po té, co stát Kalifornie zlegalizoval užívání marihuany pro rekreační účely, bylo samozřejmostí upozornit začínající uživatele marihuany na potencionální nebezpečí spojené s vedlejšími účinky THC. Předností se automaticky stali řidiči a ostatní účastníci silničního provozu. S ohledem pro bezpečnost a minimalizaci nehod a zranění, přinesla společnost Fatal Vision na trh speciální brýle, které pomocí zkreslení vjemů simulují omezení , které by THC mohlo způsobit. Budoucí uživatelé marihuany mají tak možnost vyzkoušet si nanečisto omezení jako je zkreslení vnímání, změna barvocitu, špatná orientace v prostoru apod. Prodejní cena brýlí Fatal Vision® Marijuana – Program Kit je 999  dolarů.

V červenci tohoto roku by měla být marihuana v Kanadě legalizována a celý stát se na tuto změnu připravuje. V současné chvíli dělá Kanada vše co je možné, aby se na toto období připravila a to včetně úředníků a důstojníků, kteří by měli čelit řidičům ovlivněným marihuanou.

Z tohoto důvodu velení kanadských ozbrojených sil podalo požadavek na koupi 26 kompletních sad testovacích brýlí a je za tuto transakci ochotna utratit 170 000 dolarů.

Kromě přípravy svých ozbrojených sil začala již Kanada zavádět různé předpisy pro kontrolu obchodu a pěstování marihuany. í a to jak pro pěstování doma tak i k volnému prodeji. Nejspíše bude ještě nějakou dobu trvat, než vznikne legální maloobchodní trh, nicméně od 1.července 2018 bude marihuana v Kanadě legální.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa