728 x 90

Kolumbie předpokládá že uspokojí 45% celosvětové poptávky po marihuaně

Kolumbie předpokládá že uspokojí 45% celosvětové poptávky po marihuaně

Zástupci legalizace kanabisu v Kolumbii tvrdili, že díky legalizaci marihuany může mít prospěch až 400 000 Kolumbijců, kteří trpí onemocněním. Průmyslové zdroje uvádějí potenciální trh země na tři až šest milionů pacientů. (Země má celkem 49 milionů obyvatel.) Od té doby vládní ministři spolupracovali na vytvoření souboru zákonů, které podnikům umožňují výzkum, kultivaci a extrakci výrobků z lékařského konopí. V

Zástupci legalizace kanabisu v Kolumbii tvrdili, že díky legalizaci marihuany může mít prospěch až 400 000 Kolumbijců, kteří trpí onemocněním. Průmyslové zdroje uvádějí potenciální trh země na tři až šest milionů pacientů. (Země má celkem 49 milionů obyvatel.) Od té doby vládní ministři spolupracovali na vytvoření souboru zákonů, které podnikům umožňují výzkum, kultivaci a extrakci výrobků z lékařského konopí.

V loňském roce vzniklo asi půl tuctu společností Kolumbijská asociace konopných průmyslových odvětví. Společnost Torres, společnost Khiron Life Sciences Corp., a další dva členové organizace, kteří mají centrálu v Kanadě, která je předním zdrojem tzv. “venture capital” tedy rizikovým či rozvojovým kapitálem v cannabis průmyslu.

“Kanada je tím nejlepším místem, kde se dá založit obchod, aby vyvolával zájem investorů,” vysvětluje Torres. “Kanada má také dobrou reputaci na mezinárodní cannabis scéně.”

Khiron Life Sciences Corp. nyní staví zařízení v Kolumbii, které má být dokončeno a připraveno k pěstování již v říjnu, a plánuje poskytovat vysoce kvalitní extrakty z konopí. Kromě toho společnost Torres chce, aby společnost pomohla vzdělávat nové lékaře v terapeutickém použití konopí – společnost v polovině února společně uspořádala sympozium o konopí v Bogotě a otevřela v Kolumbii řadu klinik pro léčení bolesti.

Torres je přesvědčen, že kanabisové společnosti, které působí v Kolumbii, budou schopny produkovat vysoce kvalitní konopí za velmi nízkou cenu díky nízkým provozním nákladům. (Práce je levná a rostliny se pěstují v sklenících pod širým nebem v 12hodinovém slunečním cyklu s snadno přístupnou přírodou.) To je dobré pro mezinárodní prodeje.

Khiron Life Sciences Corp. se nejprve zaměří na kolumbijský trh, protože je nejvíce přizpůsobený, ale plánuje vyvážet část i do několika zemí Latinské Ameriky, kde konopí již bylo legalizováno pro lékařskou potřebu a připravují tam již infrastrukturu a staví tam výrobní zařízení.

“Naším cílem je být latinskoamerickou elektrárnou. Máme v plánu provozovat operace z Mexika do Chile. “

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa