728 x 90

Kanadská Tilray začne vyvážet extrakt z léčivého konopí do Jižní Afriky

Kanadská Tilray začne vyvážet extrakt z léčivého konopí do Jižní Afriky

Generální ředitel společnosti Brendan Kennedy sdělil tiskové zprávě: “Tímto sdělením jsou produkty společnosti Tilray k dispozici v devíti zemích na pěti kontinentech.” “Tento export je dalším strategickým cílem, neboť se snažíme vybudovat přední světovou značku konopí. Jsme povzbuzeni vyvíjejícími se předpisy a zákony týkajícími se lékařského konopí nejen v Jižní Africe, ale i po celém světě.

Generální ředitel společnosti Brendan Kennedy sdělil tiskové zprávě: “Tímto sdělením jsou produkty společnosti Tilray k dispozici v devíti zemích na pěti kontinentech.”

“Tento export je dalším strategickým cílem, neboť se snažíme vybudovat přední světovou značku konopí. Jsme povzbuzeni vyvíjejícími se předpisy a zákony týkajícími se lékařského konopí nejen v Jižní Africe, ale i po celém světě. Těší nás, že naše farmaceutické výrobky jsou k dispozici pacientům v nouzi v celé zemi.”

Tilray, společnost založená v Nanaimo, se stala první v Kanadě, která již v červnu 2016 legálně vyvážela konopí pro lékařské účely partnerům do Evropy.

V současné době společnost Tilray dováží či dodává konopí partnerům do Chorvatska, České republiky, Německa, Kypru, Austrálie, Nového Zélandu, Chile a nyní do jižní Afriky.
Tilrayovým partnerem v Jižní Africe je společnost BGM Pharmaceuticals.

Lékařský konopný přípravek, který je v jižní Africe distribuován, má podobu roztoku extraktu, který se užívá perorálně kapátkem.

“Výrobek společnosti Tilray je první produkt na bázi kanabinoidu, který pochází z rostliny konopí a který kdy byl legálně vyvezen a zpřístupněn pro lékařské účely v zemi Jihoafrické republiky a na africký kontinent vůbec,” píše se ve zprávě Tilray.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa