728 x 90

Italští rodiče si dali bábovku s marihuanou upečenou jejich synem. Byli hospitalizováni

Italští rodiče si dali bábovku s marihuanou upečenou jejich synem. Byli hospitalizováni

Mladý Ital, který si upekl bábovku s marihuanou, přiotrávil náhodou vlastní rodiče, informují místní média. Manželský pár ze severní oblasti Furlansko (Friuli) objevil ve čtvrtek na kuchyňském stole čerstvě upečenou bábovku, kterou jejich dvacetiletý syn nechal na stole, aby trochu zchladla. Neodolali pokušení a lahůdku si ochutnali, po čemž se pocítili špatně a zavolali si

Mladý Ital, který si upekl bábovku s marihuanou, přiotrávil náhodou vlastní rodiče, informují místní média.
Manželský pár ze severní oblasti Furlansko (Friuli) objevil ve čtvrtek na kuchyňském stole čerstvě upečenou bábovku, kterou jejich dvacetiletý syn nechal na stole, aby trochu zchladla. Neodolali pokušení a lahůdku si ochutnali, po čemž se pocítili špatně a zavolali si sanitku. V nemocnici si postěžovali na žaludeční nevolnost a bolesti hlavy. Vyšetření ukázalo, že příčinou otravy byla droga, což lékaři hned hlásili na policii.

Nepovedený synáček se po domovní prohlídce a výslechu přiznal, že přidal do těsta solidní dávku marihuany. Chtěl samostatně upéct bábovku podle „amsterdamského” receptu: do pečiva se dávají narkotické deriváty konopí.

Zbytky bábovky byly zabaveny a mladík má být postaven před soud za úschovu drog.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa