728 x 90

Policisté odhalili pěstírnu konopí v Březině

Policisté odhalili pěstírnu konopí v Březině

Březina – Odnětí svobody na rok až pět let či peněžitý trest hrozí majiteli pěstírny konopí, na níž policisté přišli v Březině. Nacházela se ve sklepě rodinného domu, ale podle našich informací dotyčný není z Rokycanska. Objekt patří starší příbuzné. „K odhalení pěstírny došli rokycanští kriminalisté na základě vlastního šetření, jejího provozovatele pak zadrželi ve středu. Ve čtvrtek

Březina – Odnětí svobody na rok až pět let či peněžitý trest hrozí majiteli pěstírny konopí, na níž policisté přišli v Březině.

Nacházela se ve sklepě rodinného domu, ale podle našich informací dotyčný není z Rokycanska. Objekt patří starší příbuzné.
„K odhalení pěstírny došli rokycanští kriminalisté na základě vlastního šetření, jejího provozovatele pak zadrželi ve středu. Ve čtvrtek se pokračovala ohledáním místa a dotyčný předal policistům veškeré vybavení i rostliny. Jak zasazené, tak sušinu,“ sdělila tisková mluvčí Hana Kroftová.

Do pěstování konopí se pustil šestapadesátiletý muž a měl se mu podle policistů věnovat od loňského roku do současnosti. Ve sklepních prostorách se nacházelo na dvě stě rostlin ve fázi pěstování a skoro stovka sušících se. „Policejní komisař zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. V současné době jsou rostliny a sušina podrobovány znalecké expertize,“ informovala dále mluvčí.
Prověřování muže ze spáchání trestného činu probíhá na svobodě.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa