728 x 90

Charlize Theron: Marihuanu mi dodává matka

Charlize Theron: Marihuanu mi dodává matka

Herečka Charlize Theron nedávno přiznala, že je nakloněna užívání marihuany. V minulosti ji kouřila pro relaxaci a zábavu, pak s tím na čas přestala, aby se k droze dnes vrátila kvůli nespavosti, kterou trpí také její matka. Závažnou formu insomnie obě léčí právě konopím, které slavné herečce matka ochotně dodává. Tentokrát ale drogu nekouří, nýbrž

Herečka Charlize Theron nedávno přiznala, že je nakloněna užívání marihuany. V minulosti ji kouřila pro relaxaci a zábavu, pak s tím na čas přestala, aby se k droze dnes vrátila kvůli nespavosti, kterou trpí také její matka. Závažnou formu insomnie obě léčí právě konopím, které slavné herečce matka ochotně dodává. Tentokrát ale drogu nekouří, nýbrž užívají jedlé formy.

„Vždycky jsem ochotná vyzkoušet cokoli. Člověk má jen jeden život, tak proč ne? Opravdu špatně spím a tím trpí také máma. Obě užíváme léky na spaní a já jí říkám, možná bychom měly zkusit odrůdu marihuany na spaní, něco, co nám pomůže spát. Myslela jsem si, že musím převzít zodpovědnost a být tou, která půjde a opatří to. Minulý týden se ale objevila u mě doma a doslova přijela ve svém tenisovém úboru a přinesla krabičku a nechala ji na mém stole v kuchyni. Říká mi, tak jsem sehnala čokoládové (koláčky) s borůvkami, ale pokud chceš, aby to účinkovalo rychleji, měla bys vyzkoušet ty bonbony, které cucáš a účinkují rychleji,“vyprávěla Charlize v pořadu Jimmyho Kimmela.

Marihuanu kouřila hvězda filmu Zrůda několik let. Ale po třicítce s tím přestala.

„Osm dlouhých let jsem byla na marihuaně a pak se má chemie změnila jednoho dne. Zjistila jsem, že stojím zamrzlá před lednicí bez pohybu osm hodin. Nemohla jsem mluvit a už mi to nepřinášelo žádnou zábavu, tak jsem tak nějak musela skončit a budu používat jen jedlou formu,“ dodala Theron.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa