728 x 90

»Zahradník« z Rokycanska pěstoval marihuanu ve vile své příbuzné: Té to řekli až policisté

»Zahradník« z Rokycanska pěstoval marihuanu ve vile své příbuzné: Té to řekli až policisté

Špičkově zařízenou pěstírnu konopí ukrývaly sklepní prostory starší vily v obci Březina na Rokycansku. Policisté teď do domu vtrhli a zadrželi muže (56), který tady drogu pěstoval. Nikdo z místních ani příbuzná »zahradníka«, která jako majitelka domu muži vilu pronajala, netušili, co se ukrývá ve sklepě. Tajemství těchto prostor odhalili až policisté. „Na místě jsme zadrželi muže

Špičkově zařízenou pěstírnu konopí ukrývaly sklepní prostory starší vily v obci Březina na Rokycansku. Policisté teď do domu vtrhli a zadrželi muže (56), který tady drogu pěstoval.

Nikdo z místních ani příbuzná »zahradníka«, která jako majitelka domu muži vilu pronajala, netušili, co se ukrývá ve sklepě. Tajemství těchto prostor odhalili až policisté.

„Na místě jsme zadrželi muže (56). Kriminalisté zajistili také 200 dospělých rostlin konopí a také usušenou marihuanu. Vše teď putovalo na expertizu do policejní laboratoře,“ uvedla policejní mluvčí Hana Kroftová.

Zadrženého pěstitele konopí odvezli policisté na služebnu k výslechu. Pak ho pustili. „Je vyšetřován na svobodě za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy,“dodala Kroftová. Pokud strážci zákona muži prokážou vinu, hrozí mu vězení od jednoho roku do pěti let nebo peněžitý trest.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa