728 x 90

Jamajka má svůj první obchod s legální lékařskou marihuanou

Jamajka má svůj první obchod s legální lékařskou marihuanou

Jamajka, rodiště landrace kmenů, jako je Lamb’s Bread a ikony jako Bob Marley, jsou již dlouho kapitálem jamajské konopné kultury. Je to ale pouze posledními léty, kdy Jamajka povolila ve své represi týkající se marihuany. Jamajka až nyní, po letech hádek o dekriminalizaci, umožnila prvnímu legálnímu prodejci ganjy na ostrově oslavovat. V sobotu zahajuje společnost Kaya Farms prohlídku

Jamajka, rodiště landrace kmenů, jako je Lamb’s Bread a ikony jako Bob Marley, jsou již dlouho kapitálem jamajské konopné kultury. Je to ale pouze posledními léty, kdy Jamajka povolila ve své represi týkající se marihuany. Jamajka až nyní, po letech hádek o dekriminalizaci, umožnila prvnímu legálnímu prodejci ganjy na ostrově oslavovat.

V sobotu zahajuje společnost Kaya Farms prohlídku svého zařízení, které je zaměřeno na wellness. Prostory jsou umístěny na turisticky přívětivém místě, v jamajské čtvrti Saint Ann Parish na severním pobřeží ostrova. S kavárnou, salonkem, ovocným barem a “herb housem” – který nabízí řadu odrůd marihuany a koncentrátů  – bude mít za cíl předvést historii konopí na Jamajce a poskytnout hostům místo k odpočinku a osvěžení.

“Co se snažíme udělat, je vytvořit ekosystém,” řekl předseda společnosti Balram Vaswani Leafly. Návštěvníci mohou vidět, jak se pěstují rostliny, vybírají produkty a užívají si je v sociálním prostřed.”Po té,” dodal, “mohou si také dát nápoj z džusu nebo si mohou dát masáž s CBD krémy.”

Pro Balram Vaswaniho, předsedu společnosti Kaya Inc. je slavnostní otevření centra kulminací dlouhých let úsílí.

“Pokud jde o lobování, konání konferencí a práce s úřady, je to od roku 2013,” řekl. Společnost získala licenci na výzkum konopí v roce 2015, povolení k pěstování na konci roku 2017 a licenci na výdej léků v lednu tohoto roku.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa