728 x 90

Společnost Canopy Growth připravuje nové výrobní prostory, neříká kde

Společnost Canopy Growth připravuje nové výrobní prostory, neříká kde

Canopy Growth Corp. oznámila, že vybrala místo svého nového výrobního zařízení pro konopí v Newfoundlandu. Canopy ale zatím neupřesnila kde. “Jsme velmi nadšeni, že vláda v Newfoundlandu pokročila a rád oznamuji, že Canopy skutečně zajistila místo pro budoucí výrobní závod,” řekl mluvčí společnosti Jordan Sinclair v e-mailu CBC News. V prosinci vláda podepsala dohodu se společností

Canopy Growth Corp. oznámila, že vybrala místo svého nového výrobního zařízení pro konopí v Newfoundlandu. Canopy ale zatím neupřesnila kde.

“Jsme velmi nadšeni, že vláda v Newfoundlandu pokročila a rád oznamuji, že Canopy skutečně zajistila místo pro budoucí výrobní závod,” řekl mluvčí společnosti Jordan Sinclair v e-mailu CBC News.

V prosinci vláda podepsala dohodu se společností Canopy o zajištění dodávek marihuany, která by měla být v Newfounlandu legální příští léto.

V rámci dohody se Canopy Growth zavázala vybudovat výrobní závod. Výrobní prostory budou umístěny v severovýchodním Avalonu., zajistí 145 pracovních míst a bude fungovat do roku 2019.

Dohoda s vládou sice nezahrnuje žádnou hotovost, nicméně má potenciál pro daňové úlevy ve výši 40 milionů dolarů.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa