728 x 90

Izrael jako první země vydává schválení pro lékařský vaporizer na marihuanu

Izrael jako první země vydává schválení pro lékařský vaporizer na marihuanu

Izrael se stal prvním místem na světě, který udělil schválení pro atestaci vaporizéru marihuany jako zdravotnického zařízení pro použití na lékařské extrakty z marihuany. Izraelské ministerstvo zdravotnictví vydalo schválení zdravotnického vaporizéru VapePod, který byl vyvinutý společností  Kanabo Research , která se nachází v Tel Avivu. Společnost Kanabo Research zabývá výzkumem a vývojem v oblasti zdravotnické kanabisu. “V

Izrael se stal prvním místem na světě, který udělil schválení pro atestaci vaporizéru marihuany jako zdravotnického zařízení pro použití na lékařské extrakty z marihuany.

Izraelské ministerstvo zdravotnictví vydalo schválení zdravotnického vaporizéru VapePod, který byl vyvinutý společností  Kanabo Research , která se nachází v Tel Avivu. Společnost Kanabo Research zabývá výzkumem a vývojem v oblasti zdravotnické kanabisu.

“V Izraeli je toto schválení vaporizéru významné pro pacienty užívající cannabis. Pacienti budou moci poprvé použít lékařský vaporizer,” řekl Avihu Tamir, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Kanabo Research.

“Předpokládá se, že přechod většiny uživatelů konopí na používání vaporizérů přinese z prodeje 10 miliónů dolarů, a to pouze na izraelském trhu v době příštích tří let. Předpokládaný obrat z celého izraelského kanabisového trhu by měl, do tří let, dosáhnout částky 100 milionů dolarů.

Společnost Kanabo zahájila počáteční předklinické studie zaměřené na využití vaporizéru VapePod pro poruchy spánku. Kanabo Research také připravuje další verzi přístroje VapePod MD, která bude sledovat používání vaporizéru pacientem a shromažďovat údaje o užívání pro pečovatele, lékaře a výzkumné aplikace.

1 comment
Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

1 Comment

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa