728 x 90

Další kanadský konopný gigant připravuje globální plán růstu jako Circle K

Další kanadský konopný gigant připravuje globální plán růstu jako Circle K

Jak kanadští pěstitelé marihuany spěchají, aby se zvýšila produkce marihuany ještě předtím, než se legalizuje, největší konopná společnost v Quebecu hledá nové cesty pro gigantický obchod. Společnost Hydropothecary Corp . oznámila, že chce následovat stopy quebecových leadrů, jako je Couche-Tard, vlastník řetězce Circle K, který začal s jedním obchodem mimo Montreal a vybojovali si konkurenci z

Jak kanadští pěstitelé marihuany spěchají, aby se zvýšila produkce marihuany ještě předtím, než se legalizuje, největší konopná společnost v Quebecu hledá nové cesty pro gigantický obchod.

Společnost Hydropothecary Corp . oznámila, že chce následovat stopy quebecových leadrů, jako je Couche-Tard, vlastník řetězce Circle K, který začal s jedním obchodem mimo Montreal a vybojovali si konkurenci z Ontaria až do Norska. Tato jejich obchodní síť získala minulý měsíc přibližně třetinu svého domácího trhu a to tím, že v prvním roce rekreačního prodeje marihuany podepsala v provincii smlouvu s distributorem alkoholu o dodávkách 44 000 liber (20 000 kilogramů) konopí.

“Mám v úmyslu být jednou ze dvou až tří nadnárodních společností,” uvedl minulý týden v telefonním rozhovoru zakladatel a generální ředitel společnosti Sebastien St. Louis, 34 let. “Naší strategií je nejprve zamířit do Quebeku, pak se rozšířit do Ontária a po té do západní Kanady a do zahraničí.”

Kanadští pěstitelé se chystají vybojovat si jakoukoliv část zdravotnického a rekreačního trhu s marihuanou, který by měl do roku 2021 dosáhnout 6,2 miliardy dolarů.

Společnost rozšiřuje své výrobní kapacity a chce v červenci dosáhnout produkce 25 000 kilogramů suchého konopí a dokonce roku 108 000 kilogramů. Také plánuje investovat do strojů, které přímo extrahují molekuly z rostlin, aby vyráběly výrobky typu lingválních sprejů, masážních olejů nebo nápojů.

“Bude rozhodující být hyperkonkurenční při rostoucích nákladech, ale také rozvíjet výrobní odbornost,” Celé toto se děje kvůli rostlině Kanabis, nicméně je to jen velmi malá část příběhu. Proto se snažíme o transformaci a nové výrobky. “

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa