728 x 90

Million Marihuana March | 5. 5. 2018, Praha

Million Marihuana March | 5. 5. 2018, Praha

Jak si stojí konopí v české společnosti? Co pro legalizaci znamená úspěch Pirátské strany v posledních volbách? Jak zajistit skutečnou dostupnost této byliny nemocným a omezit černý trh? Jak předejít rizikům užívání látek rozšiřujících vědomí a využít jejich potenciál k léčení a osobnímu rozvoji? Debatu nad těmito otázkami otevře program 21. ročníku pražské demonstrace a

Jak si stojí konopí v české společnosti? Co pro legalizaci znamená úspěch Pirátské strany v posledních volbách? Jak zajistit skutečnou dostupnost této byliny nemocným a omezit černý trh? Jak předejít rizikům užívání látek rozšiřujících vědomí a využít jejich potenciál k léčení a osobnímu rozvoji? Debatu nad těmito otázkami otevře program 21. ročníku pražské demonstrace a happeningu za legalizaci konopí, Million Marihuana March, kterým se Česká republika připojuje ke stovkám stejnojmenných protestních akcí po celém světě.

Přijďte vyjádřit svůj nesouhlas se současnou legislativou! Konopí je kulturní rostlina, která lidstvo provází již tisíce let a každý dospělý člověk má právo ji svobodně pěstovat a užívat.

Demonstrace začne v sobotu 5. května v Praze ve 12.30 pochodem z Karlova náměstí centrem města až na ostrov Štvanice, kde bude připraven tematický doprovodný program.
Vstup na akci je jako vždy zdarma!

• Koncerty a performance
• Politická diskuze
• Přednášky nejen o konopí
• Praktické workshopy
• Prodej semen a vybavení
• Vaporizer lounge
• Prezentace českých i zahraničních neziskovek

Vítáme aktivisty, odborníky zabývající se konopím a pacienty, kteří by na demonstraci rádi veřejně promluvili. V případě zájmu prosím pište na e-mail bara@legalizace.cz.

Hledáme dobrovolníky! Pokud si přejte pomoci s letošní organizací a propagací akce, neváhejte nás kontaktovat. http://bit.ly/ mmm_2018_dobrovolnici

Máte zájem o stánek na happeningu? http://bit.ly/ mmm_2018_stanky

…………………….. …………………….. …
Kdy: 5. května 2018
Kde: Praha, ostrov Štvanice
FB událost

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa