728 x 90

Převratná novinka! Na menstruační křeče spolehlivě zabere marihuana! Bude legální?

Převratná novinka! Na menstruační křeče spolehlivě zabere marihuana! Bude legální?

Trápí tě silné menstruační křeče, se kterými si neporadí nahřívací láhev ani růžová pilulka? Neboj se, rozhodně nejsi jediná holka na světě, kterou trápí podobné problémy. Možná ale existuje něco, co by si s menstruačními bolestmi dokázalo poradit. V New Yorku přemýšlí o tom, že by legalizovali užívání marihuany při ženských obtížích. Američtí zákonodárci již

Trápí tě silné menstruační křeče, se kterými si neporadí nahřívací láhev ani růžová pilulka? Neboj se, rozhodně nejsi jediná holka na světě, kterou trápí podobné problémy. Možná ale existuje něco, co by si s menstruačními bolestmi dokázalo poradit. V New Yorku přemýšlí o tom, že by legalizovali užívání marihuany při ženských obtížích.
Američtí zákonodárci již legalizovali lékařskou marihuanu, a to konkrétně při léčbě HIV, rakoviny nebo třeba roztroušené sklerózy.

Teď se ale hovoří o tom, že by se na seznam připsala ještě jedna položka – menstruační křeče. Samotná myšlenka používání konopí při léčbě ženských obtíží je velmi inovativní, ale setkala se i s kritikou, obzvláště ze stran lékařů. „Pacientky se mě stále ptají, kdy budou moci marihuanu využívat, ale stále není dostatek výzkumů, které by potvrdily, že lze konopí užívat i během menstruačních křečí,“ tvrdí doktor Streicher pro Daily Mail.

Za křečovitou bolest v oblasti podbříšku může hormon zvaný prostaglandin. Čím vyšší je hladina tohoto hormonu v ženském těle, tím silnější křeče provázejí menstruaci. Myšlenka, že relaxační složka marihuany CBD dokáže utlumit bolesti, je zajímavá, neboť dříve se mělo za to, že od bolesti pomůže psychoaktivní prvek zvaný THC.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa