728 x 90

DOMAŽLICE – Žena řídila po užití marihuany

DOMAŽLICE – Žena řídila po užití marihuany

DOMAŽLICE – Rozbor biologického materiálu to potvrdil. Dopustila se tak trestného činu a policisté jí sdělili podezření. Dne 9. dubna 2018 sdělili domažličtí policisté sedmatřicetileté ženě podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Případem se zabývali od 31. ledna 2018, kdy byla v 21:58 hodin zastavena a kontrolována v Domažlicích v ulici Masarykova v osobním

DOMAŽLICE – Rozbor biologického materiálu to potvrdil. Dopustila se tak trestného činu a policisté jí sdělili podezření.

Dne 9. dubna 2018 sdělili domažličtí policisté sedmatřicetileté ženě podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Případem se zabývali od 31. ledna 2018, kdy byla v 21:58 hodin zastavena a kontrolována v Domažlicích v ulici Masarykova v osobním automobilu tovární značky Škoda Felicia. Na výzvu policistů se podrobila dechové zkoušce ke zjištění, zda neřídí vozidlo pod vlivem alkoholu. Odborné měření ukázalo negativní výsledek, pozitivně však reagoval orientační test na přítomnost drog, a to na marihuanu. Zkouška byla provedena ze slin. S ohledem na pozitivní drogový test policisté řidičku zajistili a převezli do lékařského zařízení, kde se podrobila lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu. Imunochemickým vyšetřením na Ústavu soudního lékařství byly skutečně pozitivně zachyceny cannabinoidy. Ženě nyní hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa