728 x 90

FNUSA: Další posun v léčbě konopím – titrační místnost pro pacienty

FNUSA: Další posun v léčbě konopím – titrační místnost pro pacienty

Otevření Vaporizační titračně edukační stanice Centra pro léčbu bolesti (CPLB) V rámci CPLB FNUSA bude provozována titrační a edukační místnost, ve které pod dozorem zdravotnického personálu budou pacienti léčebné konopí inhalovat. Jedná se o ojedinělou záležitost, v této chvíli nám ani největšímu distributorovi léčebného konopí ve světě není známo, že by ve světě někde byla.

Otevření Vaporizační titračně edukační stanice Centra pro léčbu bolesti (CPLB)

V rámci CPLB FNUSA bude provozována titrační a edukační místnost, ve které pod dozorem zdravotnického personálu budou pacienti léčebné konopí inhalovat. Jedná se o ojedinělou záležitost, v této chvíli nám ani největšímu distributorovi léčebného konopí ve světě není známo, že by ve světě někde byla. Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně má v této chvíli rozléčeno konopím cca 80 pacientů. V současné době Radovan Hřib z CPLB FNUSA předepsal 80 % z celkově vydaného léčebného konopí v ČR v roce 2018.

Vaporizace léčebného konopí je podle řady studií (např. Biologického ústavu Leidenské univerzity v Holandsku) bezpečným a efektivním způsobem dodávání účinných složek z konopí – tzv. kanabinoidů, do organismu. Inhalace pomocí vaporizéru zaručuje rychlý nástup účinku. Při vaporizaci obsahuje 95 % vzniklé páry kanabinoidy, které působí uklidňujícím způsobem na psychiku a tělo. Pacientům tak lze účinně terapeuticky ulevit od utrpení, aniž by podstupovali riziko vzniku rakoviny.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa