728 x 90

VIDEO: Týpek chtěl ukrást květináč s TRÁVOU! Omylem se ocitl v živé reportáži. Jeho reakce baví internet

VIDEO: Týpek chtěl ukrást květináč s TRÁVOU! Omylem se ocitl v živé reportáži. Jeho reakce baví internet

Málokdy se stane, že nějakého zloděje natočí kamery, natož pak ještě navíc ty televizní. Jenže přesně tohle je teď případ jednoho smolaře, který skončil v živé reportáži poté, co se pokusil z jedné zavírající se farmy ukrást květináč s konopím. Farmu uzavřela policie poté, co na ní bylo právě objeveno velké množství nelegálně pěstovaného konopí. Informace se objevila

Málokdy se stane, že nějakého zloděje natočí kamery, natož pak ještě navíc ty televizní. Jenže přesně tohle je teď případ jednoho smolaře, který skončil v živé reportáži poté, co se pokusil z jedné zavírající se farmy ukrást květináč s konopím.

Farmu uzavřela policie poté, co na ní bylo právě objeveno velké množství nelegálně pěstovaného konopí. Informace se objevila ve zprávách a mladík, zřejmě vyděšený z toho, že přijde o důležitý zdroj životní radosti, se vydal vzít věci do vlastních rukou. A to doslova.

Jakmile však vylezl s květináčem konopí před barák, překvapil ho místní televizní štáb, který na místě právě točil reportáž. Jeho reakce? Začít utíkat. Netřeba dodávat, že videem se teď baví celý internet.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa