728 x 90

Výlet do Lesotho: První země Afriky, která legalizovala pěstování marihuany

Výlet do Lesotho: První země Afriky, která legalizovala pěstování marihuany

Lesotho – je první země, která zlegalizovala pěstování marihuany. Oficiální název Království Lesotho (jihosotsky Muso oa Lesotho, anglicky Kingdom of Lesotho) je malý vnitrozemský stát v Jižní Africe. Jeho jediným sousedem je Jihoafrická republika. Je členem Commonwealthu. Jméno Lesotho se dá přeložit jako „země lidí, kteří mluví jazykem Sotho“. Národní heslo Lesothanů zní Khotso, pula, nala, což znamená Mír, déšť, blahobyt. Malý národ Lesotho se v loňském roce

Lesotho – je první země, která zlegalizovala pěstování marihuany. Oficiální název Království Lesotho (jihosotsky Muso oa Lesotho, anglicky Kingdom of Lesotho) je malý vnitrozemský stát v Jižní Africe. Jeho jediným sousedem je Jihoafrická republika. Je členem Commonwealthu. Jméno Lesotho se dá přeložit jako „země lidí, kteří mluví jazykem Sotho“. Národní heslo Lesothanů zní Khotso, pula, nala, což znamená Mír, déšť, blahobyt.

Malý národ Lesotho se v loňském roce stal prvním národem v Africe, který vydává, pro neziskové organizace, licence na pěstování lékařské marihuany. Ostatní africké země, včetně Malawi a Ghany, údajně již také zkoumají způsoby legalizace marihuany.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa