728 x 90

C Jamm kouřil marihuanu pro hudební inspiraci

C Jamm kouřil marihuanu pro hudební inspiraci

Rapper C Jamm byl obžalován za kouření marihuany a čeká ho soudní řízení. Do doby vynesení rozsudku bude ve vazbě. Na konci května jsme vás informovali o tom, že dva rappeři, kteří prošli hip-hopovou show Show Me The Money, jsou vyšetřováni za kouření marihuany. Bohužel se nejedná o jejich první vyšetřování. C Jamm ani Vasco, nyní Bill Stax, si tedy

Rapper C Jamm byl obžalován za kouření marihuany a čeká ho soudní řízení. Do doby vynesení rozsudku bude ve vazbě.

Na konci května jsme vás informovali o tom, že dva rappeři, kteří prošli hip-hopovou show Show Me The Money, jsou vyšetřováni za kouření marihuany. Bohužel se nejedná o jejich první vyšetřování. C Jamm ani Vasco, nyní Bill Stax, si tedy ponesou daleko vyšší následky, než tomu bylo u předchozích případů. O jejich zadržení se více dozvíte zde.

C Jamm měl údajně v období od ledna 2017 do dubna 2018 zakoupit dohromady 112 g marihuany od překupníka za 16 050 000 ₩, pro představu zhruba 330 000 CZK, a to celkem v 10 případech.

Rapper kromě koupě čelil dalšímu obvinění. S Billem Staxem a dalšími čtyřmi celebritami měl v období od května 2015 do dubna 2018 kouřit 3x marihuanu a v říjnu 2017 dokonce užít 0,5 g kokainu.

V prohlášení policie je uvedeno: „Udělal jsem to, protože jsem si myslel, že mi to pomůže při vytváření hudby.“

Zpočátku čelil obvinění zahrnující 13 případů užívání marihuany a také extáze. Nicméně kouření marihuany a užití extáze nebylo drogovými testy potvrzeno, takže část obvinění byla stažena.

Zdroj z prokuratury řekl: „C Jamm a ostatní vypovídali ohledně nákupu marihuany. Uvedli, že vyzkoušeli malé množství extáze, jež obdrželi zdarma. Protože to nebyla ve skutečnosti extáze, neprokázala se ve výsledcích testů.“

Co říkáte na jeho zadržení? Myslíte si, že koupení extáze, která ve skutečnosti nebyla vůbec extáze, mu nějak pomůže?

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa