728 x 90

Na Albrechticku trojice cizinců pěstovala marihuanu, hrozí jim až 10 let vězení (Video+Foto)

Na Albrechticku trojice cizinců pěstovala marihuanu, hrozí jim až 10 let vězení (Video+Foto)

ALBRECHTICKO (FOTO, VIDEO) | Trojice cizinců ve věku 25 až 28 let pěstovala na Albrechticku marihuanu. Soud vzal obviněné do vazby a hrozí jim trest odnětí svobody do výše deseti let. Způsobili škodu přesahující dva miliony korun. Krnovští policisté oddělení obecné kriminality zahájili trestní stíhání trojice cizinců ve věku 25 až 28 let ze zločinu

ALBRECHTICKO (FOTO, VIDEO) | Trojice cizinců ve věku 25 až 28 let pěstovala na Albrechticku marihuanu. Soud vzal obviněné do vazby a hrozí jim trest odnětí svobody do výše deseti let. Způsobili škodu přesahující dva miliony korun.

Krnovští policisté oddělení obecné kriminality zahájili trestní stíhání trojice cizinců ve věku 25 až 28 let ze zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy ve formě spolupachatelství.

„Jejich zadržení proběhlo v měsíci květnu v nemovitosti v obci na Albrechticku za pomoci moravskoslezské zásahové jednotky. Zadržení pachatelů přecházela několika měsíční práce krnovských kriminalistů. Soud vzal obviněné do vazby a hrozí jim trest odnětí svobody do výše deseti let,“ informovala mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

Na Albrechticku trojice cizinců pěstovala marihuanu

Trojice cizinců ve věku 25 až 28 let pěstovala na Albrechticku marihuanu. Soud vzal obviněné do vazby a hrozí jim trest odnětí svobody do výše deseti let. Způsobili škodu přesahující dva miliony korun. Více na https://stabruntalsko.cz/na-albrechticku-trojice-cizincu-pestovala-marihuanu-hrozi-jim-az-10-let-vezeni/

Zveřejnil(a) STA Bruntálsko dne 15. červen 2018

Obviněným je kladeno za vinu, že po účelovém zakoupení nemovitosti v obci na Albrechticku měli od října loňského roku společně přichystat v prostorách domu pěstírnu. Zde měli nejméně od podzimu 2017 za využití speciálního technického zařízení pěstovat rostliny s morfologickými znaky konopí setého. Role měla skupina rozděleny.

„Jeden z nich se věnoval zejména pěstování a ošetřování rostlin, další dovážet do domu zeminu, potraviny a věci sloužící k pěstování. Třetí z obviněných, po zakoupení nemovitosti, měl tuto opravit, zajišťovat technické práce a podílet se na sklizni rostlin. Svého protiprávního jednání se měli dopouštět se záměrem vyprodukovat co největší množství marihuany, kterou měli v úmyslu prodávat uživatelům v Polsku a zisk měli v úmyslu si rozdělit. K tomu však nedošlo, jelikož byli zadrženi,“ pokračovala mluvčí Jiroušková.

Při domovní prohlídce kriminalisté zajistili kompletní pěstírnu, chemikálie sloužící k pěstování, přes 152 rostlin v květináčích, 227 kusů částečně usušených rostliny konopí, větší množství sušené rostlinné hmoty a také předmětnou nemovitost, kde k páchání trestné činnosti docházelo. „To vše v hodnotě přesahující dva miliony korun,“ uzavřela policejní mluvčí.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa