728 x 90

9 nepříjemných onemocnění které mohou být léčeny marihuanou

9 nepříjemných onemocnění které mohou být léčeny marihuanou

Pokud jde o lékařskou marihuanu, existuje řada ​​onemocnění, o kterých víme, že se dají léčit. Existují však i některé bizarní zdravotní problémy, kde může pomoci i marihuana. Zde je devět nepříjemných zdravotních problémů, které může marihuana skutečně léčit: 1. Astma Zdá se, že Cannabis, která je nejčastějším způsobem konzumována kouřením, by pomohla snížit astma. Existují

Pokud jde o lékařskou marihuanu, existuje řada ​​onemocnění, o kterých víme, že se dají léčit. Existují však i některé bizarní zdravotní problémy, kde může pomoci i marihuana.

Zde je devět nepříjemných zdravotních problémů, které může marihuana skutečně léčit:

1. Astma

Zdá se, že Cannabis, která je nejčastějším způsobem konzumována kouřením, by pomohla snížit astma. Existují studie, které naznačují, že užívání konopí může pomoci otevřít dýchací cesty a snížit některé problémy spojené s astmatem.

2. Otřes mozku

Ne, marihuana vám nemůže zabránit v otřesu mozku. Nicméně poté, co otřes utrpíte, může Cannabis pomoci tomu, aby se váš mozek následně léčil. Technicky se studie léčby po otřesu mozku prováděly pouze u myší, ale vzhledem k tomu, že marihuana může pomáhat s jinými problémy souvisejícími s mozkem u lidí, není Cannabis příliš daleko.

3. HIV

Zatímco některé státy povolují lékařskou marihuanu pro pacienty s HIV / AIDS, většinou se s nimi vyrovnávají léky a léčba spojená s onemocněním. Existuje však studie z roku 2017, která ukazuje, že užívání marihuany může zabránit AIDS pacientům s HIV. THC je imunosupresivum, které brání funkci buňky nazvané Plasmacytoidní dendritická buňka, která je spojena s tím, že se z HIV stává AIDS.

4. Hepatitida C

Žloutenka typu C je virová infekce získaná buď pohlavním stykem, sdílením jehel nebo transfuzí krve. Studie v minulosti ukázaly, že marihuana může pomoci potlačit účinky viru Hep C a může dokonce částečně opravit poškození jater způsobené žloutenkou.

5. Srpková onemocnění

Srpková onemocnění je onemocnění, kde jsou krevní buňky osoby abnormálně tvarované, což způsobuje problémy s cirkulací kyslíku v těle. Onemocnění může vést k bolesti, zánětu a otoku, které mohou být léčeny konopím.

6. Poranění míchy

Schopnost marihuany zmírnit bolest je dobře zdokumentovaná. Ve skutečnosti ale existuje jiný způsob, jak může konopí pomoci lidem s poraněním míchy. Studie ukázaly, že kanabidiol (CBD), látka nalezená v konopí, může ve skutečnosti zlepšit motorickou funkci u lidí s těmito typy poranění. Tam jsou také studie, které ukazují, že marihuana může pomoci indukovat růst nervových buněk, které mohou hrát roli v tom, proč jeho účinný při poranění míchy.

7. Lupénka

Lupus je autoimunitní onemocnění, které vede k obrácení útoku tělu na sebe samotné z důvodů, které nejsou známy. Věřte tomu nebo ne, pomocí marihuany může skutečně zklidnit váš imunitní systém a zastavit příznaky lupusu z šíření.

8. Herpes

Jednoduchý opar nebo herpes (lat. herpes simplex) je skupina infekčních onemocnění kůže a sliznic. Způsobuje je herpes simplex virus. U většiny lidí se po první infekci vytvoří dostatečná imunitní obrana. Je však stále velké množství lidí, u kterých se onemocnění opakuje, nejčastěji na rtech. CBD je jak antivirové, tak protizánětlivé. Antivirový přípravek pomáhá potlačit herpesový virus ve vašem systému, zatímco protizánětlivé účinky marihuany mohou pomoci v boji s ohniskem.

9. Malomocenství

Malomocenství je v dnešní době poměrně vzácné a většinou se vyskytuje v odlehlých částech Afriky a Asie. Nicméně se ve Spojených státech objeví každý rok několik stovek případů. A věřte tomu nebo ne, marihuana může skutečně pomoci. Malomocenství je způsobeno bakteriální infekcí. Jak již bylo zmíněno, konopí má prokázané antibiotické vlastnosti, které mohou skutečně zabíjet i tyto bakterie. V dřívějších dobách byla marihuana skutečně jedním z účinnějších léčiv pro malomocenství. Dnes máme moderní léky, které vykonávají mnohem efektivnější práci.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa