728 x 90

Marihuana v Kalifornii – Průvodce pro začátečníky

Marihuana v Kalifornii – Průvodce pro začátečníky

Kalifornští voliči prošli s Proposition 64 v listopadu 2016, který legalizoval prodej a využití rekreačního konopí pro dospělé od 21 a více let. Dne 1. ledna 2018 vstoupil v platnost zákon o regulaci a bezpečnosti týkající se konopí (MAUCRSA) pro lékařské  použití a oficiálně povolil v Kalifornii prodej marihuany pro rekreační účely. Kde a jak nakupovat

Kalifornští voliči prošli s Proposition 64 v listopadu 2016, který legalizoval prodej a využití rekreačního konopí pro dospělé od 21 a více let. Dne 1. ledna 2018 vstoupil v platnost zákon o regulaci a bezpečnosti týkající se konopí (MAUCRSA) pro lékařské  použití a oficiálně povolil v Kalifornii prodej marihuany pro rekreační účely.

Kde a jak nakupovat

Dospělí 21 let a starší mohou legálně koupit marihuanu u licencovaných maloobchodníků. Seznam licencovaných zákazníků naleznete na stránkách Weedmaps.com.

Díky tomu, že je marihuana stále na federální úrovni nelegální, mají bankovní instituce problém s pokutováním za peněžní transakce za marihuanu. Vezmete si s sebou hotovost. I přesto, že některé výdejní automaty mohou přijímat debetní karty, nezapojujte se. Není nic smutnějšího než nadšený zákazník, který musí opustit prodejnu s prázdnou rukou kvůli neproveditelné platbě.

Kromě hotovosti se ujistěte, že máte k dispozici platné doklady vydané vládou, abyste dokázali svůj věk.

Co není povoleno

Samozřejmě, i přesto že je marihuana v Kalifornii legální, neznamená to, že neexistují žádná pravidla. Kromě věkové hranice existují i ​​některá pravidla pro užívání.

Nekuřte ani nepokládejte joint na veřejných místech – držte se soukromého majetku, jako je váš domov. Mějte na paměti, že majitelé pozemků mohou užívání marihuany na svém majetku zakázat. Také nepoužívejte marihuanu ve vzdálenosti 1 000 stop od škol, denních center nebo středisek pro mládež, když jsou děti kolem.

Maximální množství konopí, které si můžete koupit a mít v daném okamžiku, je unce (28,5 gramů). U koncentrátů z marihuany je to 8 gramů. Je nelegální mít v autě otevřené balení s marihuanou. Ujistěte se, že je v uzavřeném obalu, nebo ještě lépe, v kufru. Pokud jste pod vlivem marihuany nejezděte jet po celém městě. Nepřekračujte s marihuanou státní hranice.

Existují sankce ve formě pokut a dokonce i vězení za to, že se pravidla nedodržují, takže se jimi držte.

První použití

Pokud jste si nikdy předtím nedali nějaký ten hit nebo jste zatím do nějakého marihuana brownie neškrábli, měla by být vaše osobní mantra: Jdi pomalu, spousta věcí se již změnilo, pěstební metody jsou různé a marihuana je nyní silnější .

Udělejte si čas a zeptejte se na otázky týkající se konkrétních produktů, a to přímo v lékárně. Mohlo by to trvat jen několik minut, aby jste zjistili, co vám nejlépe vyhovuje. A pokud bude všechno v poho …můžete si užít příjemný trip.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa