728 x 90

Vláda ve Velké Británii pozastavila mladému chlapci léčbu konopím

Vláda ve Velké Británii pozastavila mladému chlapci léčbu konopím

Chlapec s těžkými epileptickými záchvaty, jenž byl prvním pacientem v Británii užívajícím kanabis legálně na NHS, byl odsouzen na původní nefungující léčbu poté, co byl jeho předpis na konopný lék zastaven na příkazy vlády. dvanáctiletý Billy Caldwell z Castledgera, Co Tyrone, trpěl až 100 záchvaty denně, než byl odvezen do Ameriky, kde se s Douglasem

Chlapec s těžkými epileptickými záchvaty, jenž byl prvním pacientem v Británii užívajícím kanabis legálně na NHS, byl odsouzen na původní nefungující léčbu poté, co byl jeho předpis na konopný lék zastaven na příkazy vlády.

dvanáctiletý Billy Caldwell z Castledgera, Co Tyrone, trpěl až 100 záchvaty denně, než byl odvezen do Ameriky, kde se s Douglasem Nordli, dětským specialistou na epilepsii, mohl léčit pomocí dvou druhů konopných léků.

Billyho matka, Charlotte, říká, že díky této léčbě jí její syn vnímá, že je “jeho máma”, a chodí do školy, kde se učí jezdit a plavat.

V dubnu loňského roku, se musela rodina pro nedostatek peněz vrátit domů do Severního Irska, kde Billyův Dr. Brendan O’Hare souhlasil s předepisováním dvou nelicencovaných léčivých olejů: kanabidiolu a THCA, který je zařazen do třídy B jako lék a oba jsou dodávány americkou společností.

Před tím, než se Billy začal léčit konopím, trpěl opakovanými a prodlouženými záchvaty epilepsie. Každý z nich končil lékařskou hospitalizací s léky a kyslíkem.

Charlotte, matka, která je Billyho ošetřovatelem na plný úvazek, potvrdila, že stav se díky léčbě neuvěřitelně zlepšil.

“Občas jsem v minulosti pochybovala jestli mě vůbec je Billy schopen vnímat a jestli ví, že jsem jeho matka. Často se stávalo, že nevnímal a nejevil žádné známky projevu. minulosti jsem se zpochybnil, kdyby věděl, že jsem jeho mumie, protože nikdy neukázal žádné známky. Teď z modrého se zvedl na koleno, dal mi oční kontakt a dal mi objetí. “

Prosím, pomozte Billymu a dalším dětem jako je on, dostat léčbu, kterou si zaslouží. Podpořte Charlottu a Billyho na každém kroku a ukažte vládě, že to nevzdáme.

Podpořte petici – ZDE!

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa