728 x 90

Konopná kosmetika

Konopná kosmetika

Kosmetika s konopím díky svým blahodárným účinkům a všestrannému využití získává stále na větší popularitě. Chcete vědět, jak pomáhá a pro koho je vhodná? Používání konopné kosmetiky s sebou přináší mnoho benefitů. Jedním z nich je hloubková hydratace a regenerace. Účinnost a síla přípravků závisí na podílu konopného oleje, ale i výtažků z celé rostliny,

Kosmetika s konopím díky svým blahodárným účinkům a všestrannému využití získává stále na větší popularitě. Chcete vědět, jak pomáhá a pro koho je vhodná?
Používání konopné kosmetiky s sebou přináší mnoho benefitů. Jedním z nich je hloubková hydratace a regenerace. Účinnost a síla přípravků závisí na podílu konopného oleje, ale i výtažků z celé rostliny, ve které se nachází více léčivých kanabinoidů. Jedním z nejvýznamnějších je pak kanabidiol.

„Kanabidiol má mimořádné regenerační účinky. V kosmetice působím dlouhou dobu a musím říct, že jsem se s tak mimořádnou regenerací ještě nesetkala. Kosmetika s kanabidiolem je ideálním řešením pro přesušenou, podrážděnou i atopickou pokožku či pokožku s podobnými kožními problémy,“ popisuje Jana Štěpánková, obchodní ředitelka firmy Ryor.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa