728 x 90

VAPORIZACE

VAPORIZACE

Vaporizování původně vzniklo jako více efektivní metoda pro inhalování tradičních čínských bylinných směsí. Tato metoda získala povědomí v široké veřejnosti, protože je to hlavní technologie, která stojí za e-cigaretama. Vaporizéry jsou úspěšně používány k ukončení závislosti na kouření cigaret. Vysvětlení pro laiky, vaporizéry nejčastěji využívají zdroj tepla k zahřátí e-liquidu, který obsahuje vámi vybrané látky.

Vaporizování původně vzniklo jako více efektivní metoda pro inhalování tradičních čínských bylinných směsí. Tato metoda získala povědomí v široké veřejnosti, protože je to hlavní technologie, která stojí za e-cigaretama. Vaporizéry jsou úspěšně používány k ukončení závislosti na kouření cigaret.

Vysvětlení pro laiky, vaporizéry nejčastěji využívají zdroj tepla k zahřátí e-liquidu, který obsahuje vámi vybrané látky. Zdroje tepla mohou být vyrobeny z řady materiálů, ale ať už jsou z čehokoliv, pokaždé musí vytvořit dostatečné teplo. E-liquid je zahříván do té doby dokud se nevypaří – vyhne se tak spalování a díky tomu kouř neobsahuje látky, které vznikají spalováním. E-liquid může být napuštěn ve vatě, která je aktivována tlakem jako je to například ve vaporizérech a e-cigaretách na jedno použití. Další možnost je, že liquid je napuštěn ve větším množství v nádobě, která se dá znovu doplnit.

Přeskočíme do roku 2017, kdy se vapování stalo fenoménem. Již to není pouze metoda užívání CBD v lékařském prostředí, ale používá se i pro rekreační kouření konopí a jeho psychoaktivních extraktů. Vapování je veřejností přijímáno daleko sympatičtěji než kouření. Vapér, který se nechce zhulit si může vybrat z obrovské škály e-liquidů s různými příchutěmi a efekty.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa