728 x 90

HERBS Ltd: Založena jako největší jamajská “Medical Marijuana”společnost

HERBS Ltd: Založena jako největší jamajská “Medical Marijuana”společnost

Zdravotní vzdělání a výzkum botanických věd (HERBS) Ltd. je soukromá, nízkonákladová modelová společnost, která se stane největší nezávislou lékařskou konopnou společností na Jamajce. Prostory společnosti jsou umístěný v Savanna-la-Mar, jarmark Westmoreland Jamajka. Odhaduje se, že Montego Bay a Negril každoročně zajišťují zhruba 2 miliony turistů, kteří jsou příležitostí pro rozvoj zdravotnického průmyslu a zároveň i

Zdravotní vzdělání a výzkum botanických věd (HERBS) Ltd. je soukromá, nízkonákladová modelová společnost, která se stane největší nezávislou lékařskou konopnou společností na Jamajce. Prostory společnosti jsou umístěný v Savanna-la-Mar, jarmark Westmoreland Jamajka.

Odhaduje se, že Montego Bay a Negril každoročně zajišťují zhruba 2 miliony turistů, kteří jsou příležitostí pro rozvoj zdravotnického průmyslu a zároveň i cestovního ruchu pro Cannabis v srdci Karibiku. V současné době společnost dokončuje práce na dvou akrech zemědělských pozemků, přičemž má Herbs Ltd. k dispozici dalších 630 akrů. Pozemky na zemědělské půdě jejíž součástí jsou vodní kanály, nádrže a přístup k jedné z největších řek Jamajky.

 

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa