728 x 90

Policisté na jihlavském autobusovém nádraží našli muže s marihuanou. Měl ji v plastové dóze

Policisté na jihlavském autobusovém nádraží našli muže s marihuanou. Měl ji v plastové dóze

Na další velké problémy si zadělal sedmadvacetiletý muž z Třešťska, u kterého policisté objevili několik desítek gramů marihuany. Stalo se tak letos na jaře na jihlavském autobusovém nádraží. A jak se zdá, v trestné činnosti to rozhodně není žádný začátečník. Jedná se o recidivistu. V minulosti byl již opakovaně soudně trestán za různorodou trestnou činnost, včetně

Na další velké problémy si zadělal sedmadvacetiletý muž z Třešťska, u kterého policisté objevili několik desítek gramů marihuany. Stalo se tak letos na jaře na jihlavském autobusovém nádraží. A jak se zdá, v trestné činnosti to rozhodně není žádný začátečník.
Jedná se o recidivistu. V minulosti byl již opakovaně soudně trestán za různorodou trestnou činnost, včetně drogové. Aktuálně je muž ve věznici, kde si odpykává trest odnětí svobody za jinou spáchanou trestnou činnost. Letos na jaře byl muž v Jihlavě na autobusovém nádraží, kde ho policisté v dopoledních hodinách kontrolovali. Měl u sebe plastovou dózu, ve které přechovával několik desítek gramů marihuany. Drogu muž vydal a kriminalisté ji zajistili,“ líčí Jana Kroutilová, policejní mluvčí. Zadržená marihuana byla podrobena zkoumání na odborném policejním pracovišti. Kriminalisté případ prověřovali a shromáždili důkazy, na základě kterých byl sedmadvacetiletý muž obviněn ze spáchání trestného činu. Případ kriminalisté dále vyšetřují.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa