728 x 90

Celní správa: Rita vyčmuchala ve vlaku sazenice konopí i marihuanu

Celní správa: Rita vyčmuchala ve vlaku sazenice konopí i marihuanu

Muže s téměř šedesáti rostlinami konopí a 110 gramy sušené marihuany odhalili ve vlaku ústečtí celníci. Ve středu odpoledne při kontrole mezinárodního vlakového spoje EC směřujícího z Prahy do Německa doprovázel hlídku celníků i služební pes, vycvičený k vyhledávání omamných a psychotropních látek. Rita označila v kupé cestujícího a jeho zavazadlo. Hlídka vyzvala muže, aby

Muže s téměř šedesáti rostlinami konopí a 110 gramy sušené marihuany odhalili ve vlaku ústečtí celníci.

Ve středu odpoledne při kontrole mezinárodního vlakového spoje EC směřujícího z Prahy do Německa doprovázel hlídku celníků i služební pes, vycvičený k vyhledávání omamných a psychotropních látek. Rita označila v kupé cestujícího a jeho zavazadlo.

Hlídka vyzvala muže, aby cestovní zavazadlo předložil ke kontrole a otevřel. Celníci v červenočerné tašce nalezli papírovou krabici a v ní 58 rostlinek konopí s kořenovým balem. Dále pak ještě oranžový batoh a v něm plechovou dózu obsahující 106 gramů sušené látky rostlinného původu s typickým zápachem marihuany.

Cestující celníkům tvrdil, že rostlinky a marihuanu má pro svou potřebu k léčebným účelům.

Hlídka o záchytu informovala Policii ČR, která si čtyřicetiletého muže včetně odhalených drog ve stanici Ústí nad Labem převzala.

Ústečtí celníci odhalují drogy nebo prekurzory k jejich výrobě poměrně často. Zakázané látky objevují převážně v osobních vozidlech, ale poslední dobou stále častěji ve vlakových spojích i linkových autobusech.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa