728 x 90

Německo – Údaje Reichstagu ukazují na prudký nárůst poptávky po zdravotní marihuaně

Německo – Údaje Reichstagu ukazují na prudký nárůst poptávky po zdravotní marihuaně

Údaje vydané členem německého Bundestagu poskytují vzácné údaje o množství zdravotní marihuany potřebné k uspokojení poptávky na největším světově regulovaném trhu se zdravotní marihuanou, který v Německu prudce narůstá. 11 žádostem, kterým byl od 7. září 2017 umožněn německým Fedrálním istitutem pro léčiva (BfArM) import zdravotní marihuany do země přibylo dalších šest společností z Kanady

Údaje vydané členem německého Bundestagu poskytují vzácné údaje o množství zdravotní marihuany potřebné k uspokojení poptávky na největším světově regulovaném trhu se zdravotní marihuanou, který v Německu prudce narůstá.

11 žádostem, kterým byl od 7. září 2017 umožněn německým Fedrálním istitutem pro léčiva (BfArM) import zdravotní marihuany do země přibylo dalších šest společností z Kanady a Nizozemska, kteří požádali o zvýšení množství dovozu, na základě zvýšené poptávky na německém trhu.

Množství dovozu je rozloženo takto:

Kanada – Kanadským společnostem byly uděleny nové licence na dovoz v celkové výši 11 100 kilogramů zdravotní marihuany.
Nizozemsko – Společnosti v Nizozemsku získali licence o navýšení dovozní kvóty přibližně na 12 335 kilogramů konopí.

Údaje byly zveřejněny poté, co člen Bundestagu požádal o informace od společnosti BfArM.

Peter Homberg, partner a šéf German Life Sciences Practice at Dentons advokátní kanceláři Dentons, uvedl, že údaje potvrzují, že “trh výrazně roste”.

“Je to významné podnikání. To je důvod, proč řada společností hledá povolení k dovozu do Německa, “řekl Marijuana Business Daily .

V roce 2017 Německo odebralo 520 kilogramů MMJ (Medical Marijuana) z Kanady.

V pátek Německo zahájilo proces k podávání žádostí o pěstování léčebného konopí v zemi, nicméně množství, které je požadováno, zůstává v nadcházejících letech výrazně nižší než předpokládaná poptávka.

Pro uspokojení poptávky, se bude do konce roku 2020 Německo spoléhat na dovoz.

Kanadské nadnárodní společnosti, jako jsou Tilray , Cronos , Aurora Cannabis a Canopy Growth, již vytvářejí v Evropě střediska pro kultivaci zdravotního konopí.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa