728 x 90

Bermudy legalizovali malé množství marihuany, signály možná směřují k úplné legalizaci

Bermudy legalizovali malé množství marihuany, signály možná směřují k úplné legalizaci

Šest měsíců poté, co Bermudský parlament dekriminalizoval malé množství konopí, vládní představitel uvedl, že ostrovní země by mohla dále pokračovat v liberalizaci užívání marihuany. Podle novin The Royal Gazette, Michael Weeks, ministr sociálního rozvoje, uvedl, že vláda by měla v nadcházejících týdnech zahájit diskuzi o užívání drog. Zákon o zneužívání drog (Decriminalization of Cannabis) z roku 2017

Šest měsíců poté, co Bermudský parlament dekriminalizoval malé množství konopí, vládní představitel uvedl, že ostrovní země by mohla dále pokračovat v liberalizaci užívání marihuany.

Podle novin The Royal Gazette, Michael Weeks, ministr sociálního rozvoje, uvedl, že vláda by měla v nadcházejících týdnech zahájit diskuzi o užívání drog.

Zákon o zneužívání drog (Decriminalization of Cannabis) z roku 2017 zrušil trestné činy za držení menšího množství marihuany než 7 gramů, nicméně nesmazal předchozí odsouzení za porušení zákona se zacházením, držením nebo nezákonným prodejem marihuany.

Lékařský konopí je v Bermudách legální a v úředním věstníku bylo uvedeno, že dva lékaři mají povolení k předepisování tohoto léku.

Ostatní karibské národy v posledních letech legalizovaly užívání konopí – nebo ohlásily plány k legalizaci.

Antigua a Barbuda připravuje právní předpisy, které legalizují prodej rekreačních a lékařských marihuany.

Jamajka prošla zákonem ” Ganja ” v roce 2015, který legalizoval držení konopí pro lékařské nebo terapeutické účely a umožňuje držení 2 uncí (56g) nebo menší postihy za trestný čin.

Sousední Kajmanské ostrovy schválily dovoz a prodej Cannabisu v roce 2016.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa