728 x 90

Itálie se snaží zvýšit produkci zdravotní marihuany a rozšířit prodej do všech lékáren

Itálie se snaží zvýšit produkci zdravotní marihuany a rozšířit prodej do všech lékáren

Itálie oznámila svůj záměr výrazně zvýšit produkci zdravotní marihuany a učinit MMJ (Medical Marijuana) dostupným ve všech lékárnách” po celé zemi. Tento krok by také mohl zvýšit příležitosti pro mezinárodní společnosti účastnící se národního zdravotnického Cannabis průmyslu. Italské právo již ministerstvu zdravotnictví umožňuje udělovat licence na pěstování i soukromým společnostem. Italská ministryně zdravotnictví Giulia Grillo

Itálie oznámila svůj záměr výrazně zvýšit produkci zdravotní marihuany a učinit MMJ (Medical Marijuana) dostupným ve všech lékárnách” po celé zemi.

Tento krok by také mohl zvýšit příležitosti pro mezinárodní společnosti účastnící se národního zdravotnického Cannabis průmyslu.

Italské právo již ministerstvu zdravotnictví umožňuje udělovat licence na pěstování i soukromým společnostem.

Italská ministryně zdravotnictví Giulia Grillo učinila toto oznámení na Facebooku po turné ve Vojenské farmaceutickém závodu, který produkuje zdravotní marihuanu a která je jediným licencovaným kultivátorem v zemi.

Tento krok od italské vlády je prvním znamením politické ochoty zvýšit produktivitu prostřednictvím licencování partnerství veřejného i soukromého sektoru.

Hospodářská zpráva poskytnutá společnosti Marihuana Business Daily poukazuje v krátkodobém horizontu na poptávku 2 000 kilogramech (4 409 liber), neboť země zaznamenává nárůst lékařských předpisů na konopí; vojenská produkce dosahuje zhruba 250 kilogramů ročně.

Zdá se, že italské orgány si uvědomují, že samotná vláda není schopna uspokojit rychle rostoucí poptávku po zdravotnickém konopí v zemi,” řekl Pavel Pachta, konzultant  International Cannabis a Cannabinoids Institute.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa