728 x 90

Muž vyhodil z auta tašku plnou marihuany! Sám byl pod vlivem!

Muž vyhodil z auta tašku plnou marihuany! Sám byl pod vlivem!

Kolem policejní hlídky projede sportovní auto a jeho řidič má evidentně naspěch. Vypadá to podezřele a policisté za autem vyrážejí. REPRÍZA Když si řidič sporťáku všiml, že za ním jedou policisté, zrychlil, pak se otevřelo okénko u řidiče, ze kterého vyletěla igelitová taška očividně něčím naplněná. Žádná velká honička se nekoná, buď policisté auto předjedou

Kolem policejní hlídky projede sportovní auto a jeho řidič má evidentně naspěch. Vypadá to podezřele a policisté za autem vyrážejí.

REPRÍZA Když si řidič sporťáku všiml, že za ním jedou policisté, zrychlil, pak se otevřelo okénko u řidiče, ze kterého vyletěla igelitová taška očividně něčím naplněná. Žádná velká honička se nekoná, buď policisté auto předjedou a zastaví, nebo zastaví samo. Celé to „ujíždění“ trvalo maximálně pět set metrů.

Za volantem sedí velice nervózně vypadající mladý muž. Je to Radim (25 let). Pasivně agresivním tónem se ptá policistů, co že jako měl udělat nebo proč ho zastavili, že musí brzo někde být a že ho zdržují. Mluví podivně rychle a oči mu kmitají sem a tam, ale přímo na policisty se nepodívá.

Doklady svoje i od auta s trochu řečí ukáže. Když se ho ale policisté ptají na tu tašku, kterou vyhodil z okna, tvrdí, že nic takového neudělal, že to není pravda. Když igelitku, která není nijak daleko, jeden z policistů přinese, Radim i nadále tvrdí, že ji nikdy neviděl, že není jeho a že mu chtějí něco přišít. Když policisté tašku otevřou, zjistí, že je napěchovaná balíčky s marihuanou.

Doklady má sice Radim v pořádku, ale chová se opravdu divně, a tak policisté chtějí zkusit, jestli nepožil alkohol nebo drogy. Test na alkohol je negativní, ale test z potu na přítomnost drog je pozitivní: Radim řídil pod vlivem marihuany a amfetaminu. V ten moment začal být agresivní, začal policistům nadávat, tvrdit, že se na něj spikli a že jsou to všechno nesmysly. Vypadal taky, že by mohl policisty napadnout, a tak nakonec skončil v poutech. Na sedadle spolujezdce ještě policisté našli setinkovou váhu a zavařovací sklenici s další marihuanou. Pak Radima odvezli na služebnu.

Dívejte se v úterý 7. srpna v 16.50 na Primě!

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa