728 x 90

Olympijské hry v roce 2022 využijí konopných materiálů z Kanady

Olympijské hry v roce 2022 využijí konopných materiálů z Kanady

Kanadská společnost Greenfield Technologies zašle do Číny 27 000 až 54 000 Kg svých NForce-Fiber konopných vláken pro firmu, která vybuduje trať pro sjezdy na bobech na Olympiádě v Pekingu 2022. Vlákna jsou již používána místo plastických vláken pro venkovní stavební projekty, jako jsou venkovní bazény a skate parky. Konopné vlákno zpevňuje beton a bude

Kanadská společnost Greenfield Technologies zašle do Číny 27 000 až 54 000 Kg svých NForce-Fiber konopných vláken pro firmu, která vybuduje trať pro sjezdy na bobech na Olympiádě v Pekingu 2022.

Vlákna jsou již používána místo plastických vláken pro venkovní stavební projekty, jako jsou venkovní bazény a skate parky. Konopné vlákno zpevňuje beton a bude použito metodou tzv. stříkaného betonu.

Konopí pochází ze tří konopných farem z Alberty v Kanadě.

NForce-Fiber – konopná vlákna jsou oddělovány pomocí technologie Hammermill, kde je konopí válcováno nebo rozdrceno na jemná vlákna.

Kanadská společnost Greenfield Technologies se zaměřuje na prodej strojů velkým producentům konopí, kteří chtějí dekorovat vlastní surovinu.

Společnost také vyrábí spotřební konopné výrobky, včetně podestýlky pro kočky, konopnou zeminu odvozenou z konopí a obaly na ochranu potravin.

Majitel firmy Christensen uvedl, že takové produkty mají prokázat hodnotu jejich zpracovatelských strojů, protože konopí a jeho vlákno je zapotřebí i dalších oblastech průmyslu.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa