728 x 90

Slovákovi našli doma 33 kilo marihuany. Mohl by dostat doživotí, i když s rostlinou jen léčil svou nemocnou mámu

Slovákovi našli doma 33 kilo marihuany. Mohl by dostat doživotí, i když s rostlinou jen léčil svou nemocnou mámu

Pěstování marihuany bude Július z Trebišova litovat ještě pořádně dlouho. Muže zadrželi slovenští policisté v září minulého roku poté, co mu v zahradě a rodinném domě objevili velké množství rostlin marihuany i marihuanové sušiny. Případ se postupně vyvíjel a i když Július své jednání litoval, zákon je v tomto případě nekompromisní. Nepomohlo mu ani to, že policisté po celkové

Pěstování marihuany bude Július z Trebišova litovat ještě pořádně dlouho. Muže zadrželi slovenští policisté v září minulého roku poté, co mu v zahradě a rodinném domě objevili velké množství rostlin marihuany i marihuanové sušiny. Případ se postupně vyvíjel a i když Július své jednání litoval, zákon je v tomto případě nekompromisní.

Nepomohlo mu ani to, že policisté po celkové domovní prohlídce objevili až neuvěřitelných 33 kilogramů marihuany, kterou uskladněna v domě a zejména na půdě. Obsah THC občas při rostlinách dosahoval pouze 10 procent, takže z podobně velkého množství marihuany by člověk podle policistů uměl připravit více než 66 tisíc dávek.

Cannabis obsahující pouhých 10% THC

O případu informovala loni policie, ale nedávný posun už pokrývaly redaktoři z  košického Korzár. Július své jednání litoval, jenže za 33 kilogramů marihuany mu momentálně hrozí trest odnětí svobody na 20 až 25 let a v nejhorším případě i doživotí.

Nejhorší na celém případě je vysvětlení, které muž policistům nabídl. Marihuanu sice občas užíval i on sám, avšak primárně mu měla sloužit na výrobu mastí potřebných pro nemocnou mámu s proleženinami.

Jako polehčující okolnost by mohl sloužit fakt, že Július vypěstovanou marihuanu nikomu neprodával a měl ji čistě na osobní využití. Případem se bude v nejbližší době zabývat soud v Košicích.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa