728 x 90

Snoop Dogg a šampión NBA Champ Matt Barnes dají 50 000 dolarů na boj marihuany proti rakovině

Snoop Dogg a šampión NBA Champ Matt Barnes dají 50 000 dolarů na boj marihuany proti rakovině

Snoop Dogg a LA Clipper Matt Barnes se v neděli spolu spojili na 2. ročníku fotbalové ligy Celebrity Flag. Výsledkem je koncept Smoke4ACure, jehož zájmem je pomoc v boji proti rakovině.  Na této sportovní akci, která se konala na střední škole Granada Hills, se zúčastnil extrémně dlouhý seznam sportovních celebrit a celebrit z showbusinessu včetně organizace Snoop

Snoop Dogg a LA Clipper Matt Barnes se v neděli spolu spojili na 2. ročníku fotbalové ligy Celebrity Flag. Výsledkem je koncept Smoke4ACure, jehož zájmem je pomoc v boji proti rakovině.  Na této sportovní akci, která se konala na střední škole Granada Hills, se zúčastnil extrémně dlouhý seznam sportovních celebrit a celebrit z showbusinessu včetně organizace Snoop Youth Football league, která podporuje fotbalovou ligu mládeže a Barne´s Athlets, kteří benefit z této události věnují na tento boj.

Celá akce vrcholila ve čtvrtek večer, 9. srpna, kde organizace Barne´s Athlets vs. Rakovina a Snoop Dogg přišli s konceptem Smoke4ACure, který spojil prodejce produktů z marihuany, aby finančně podpořili vzdělávání a výzkum v oblasti boje s rakovinou. Organizace Barne´s Athlets vs. Rakovina byla založená šampiónem NBA Barnesem již před sedmi lety poté, co jeho matka zemřela na tuto zákeřnou nemoc.

Iniciativa výzkumu konopí UCLA je jednou z prvních svého druhu na světě, a byla vytvořená speciálně pro rozšíření lékařských znalostí o marihuaně a jejích účincích na člověka.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa