728 x 90

Amsterdam: Hříšné město, v němž místo kyslíku dýcháte marihuanu

Amsterdam: Hříšné město, v němž místo kyslíku dýcháte marihuanu

Pro mnohé je Amsterdam synonymem svobody, nespoutaného života a užívání si sexu s jointem mezi prsty. Nic není černobílé a platí to i v případě nizozemského hlavního města. Amsterdam, to jsou kromě hříšných myšlenek také dřeváky, tulipány nebo vyhlášené holandské pivo Heineken. Vyjádřit jedním slovem, potažmo jednou větou, co znamená Amsterdam, jednoduše nelze. Město hříchu má nespočet charakteristik, které

Pro mnohé je Amsterdam synonymem svobody, nespoutaného života a užívání si sexu s jointem mezi prsty. Nic není černobílé a platí to i v případě nizozemského hlavního města. Amsterdam, to jsou kromě hříšných myšlenek také dřeváky, tulipány nebo vyhlášené holandské pivo Heineken.

Vyjádřit jedním slovem, potažmo jednou větou, co znamená Amsterdam, jednoduše nelze. Město hříchu má nespočet charakteristik, které holandské metropoli dodávají tvář. Ať už jde o výše zmíněné dřeváky a tulipány, nebo o coffee shopy, kanály, mosty, jízdní kola, prostitutky, marihuanu či typickou architekturu. To vše je nedílnou součástí Amsterdamu, města, kde nic není nemožné.

Čemu dáte přednost? Sexu nebo trávě?

Mnoho zejména mladších ročníků cestuje do Amstru jen a pouze za zábavou. Oprostit se od každodenních povinností a pro jednou si vyhodit z kopýtka. Proč ne právě s nějakou pěknou konkubínou z výlohy. Ptáte se z jaké výlohy? V Amsterdamu totiž existuje jedno velice atraktivní místo, kam se na procházku s dětmi rozhodně nevydávejte. Jedná se o čtvrť Red Light District, nebo chcete-li Čtvrť červených luceren, kde se vaše nejtajnější sexuální tužby stanou skutečností.

Nevěstky různé velikosti i vzezření (sem tam, pravda, dosti bizarního) lákají zákazníky zpoza neonově osvětlených výloh, v nichž v případě potřeby zatáhnou závěsy a patřičně mastná hodina lásky nechť započne. V Amsterdamu není prostituce nezákonná, proto se zde prodejné dívky nabízejí ve dne v noci a za přítomnosti stovek turistů. Uličky lásky jsou jednou z největších atrakcí města, bodejť by ne, kde jinde si můžete prohlížet polonahé prodejné děvy legálně? Jedinou vadou na kráse je skutečnost, že se nabízené dívky a ženy nesmějí fotografovat. Udělat si radost můžete alespoň v některém z četných sex shopů.


Amsterdam pro erotomany, vyznavače lehkých drog,  milovníky umění a historie, Amsterdam pro každého

Kromě erotických radovánek nabízí Amsterdam ještě jedno pokušení, které je v jiných zemích trestáno paragrafem. Kouření marihuany. Nizozemí toleruje lehké drogy, ovšem tak benevolentní, aby se konopí smělo kouřit na veřejných prostranstvích, vláda není. Povoleno zapálit si trávu je pouze na vyhrazených místech, takzvaných coffee shopech, kde vám kromě marihuany poskytnou i hašiš. I přesto se leckomu, obzvláště ve večerních hodinách, často poštěstí, že při procházce městem propluje ilegálním oblakem marihuanového dýmu. Jak paradoxní vzhledem k faktu, že normální cigaretu si většinou smíte zapálit jen venku, nikoli v hospodě.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa