728 x 90

Co je syntetická marihuana ?!

Co je syntetická marihuana ?!

Deset let poté, co se poprvé ve Spojených státech objevila, je syntetická marihuana považována za rostoucí zdravotní riziko. Někteří kuřáci marihuany se k produktům obsahujícím syntetickou marihuanu obracejí, protože jsou poměrně levné a nejsou zjistitelné při rutinním testování drog. Desítky lidí v New Haven (Connecticut), byli tento týden hospitalizováni v nemocnice díky předávkování těmito látkami. Co

Deset let poté, co se poprvé ve Spojených státech objevila, je syntetická marihuana považována za rostoucí zdravotní riziko.

Někteří kuřáci marihuany se k produktům obsahujícím syntetickou marihuanu obracejí, protože jsou poměrně levné a nejsou zjistitelné při rutinním testování drog. Desítky lidí v New Haven (Connecticut), byli tento týden hospitalizováni v nemocnice díky předávkování těmito látkami.

Co je syntetická marihuana?

Syntetické marihuana je psychotropních droga s rostlinným základem a je vyrobena přimícháváním chemických látek, které napodobují účinky marihuany. Prodává se pod jmény K2, AK47, Spice, Kush, Kronic a Scooby Snax.

Látky mohou vyvolat nějaké podobné účinky jako tradiční marihuana, včetně relaxace, zvýšené nálady a změněného vnímání.

Problémem u těchto produktů je množství chemikálií, které se může lišit od šarže k šarži. Nekvalitní výroba a neodborné míchání často nezajistí požadovaný účinek a zatímco jedno balení téměř nefunguje, může být druhé smrtelně jedovaté.

Syntetická marihuana může způsobit zvracení, halucinace, záchvaty, rychlé srdeční teplo a poškození ledvin, která jsou dost těžká.

Může také být návyková a spojená s násilným chováním a sebevražednými myšlenkami.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa