728 x 90

NY – Demokratické shromáždění New Yorku se připravuje k jednání o legalizaci marihuany

NY – Demokratické shromáždění New Yorku se připravuje k jednání o legalizaci marihuany

New York – Státní demokratické shromáždění bude během čtyřech připravovaných jednáních na podzim roku 2018, hledat cestu pro legalizaci marihuany. Slyšení plánují členové Demokratického shromáždění Joseph Lentol, Richard Gottfried, Crystal Peoples-Stokes a Linda Rosenthalová. Návrh zákona, který bude právně zajišťovat zdanění a užívání marihuany podpořila také společnost People-Stokes. Marihuanu pro rekreační využívání nedávno legalizovali také Vermont

New York – Státní demokratické shromáždění bude během čtyřech připravovaných jednáních na podzim roku 2018, hledat cestu pro legalizaci marihuany.

Slyšení plánují členové Demokratického shromáždění Joseph Lentol, Richard Gottfried, Crystal Peoples-Stokes a Linda Rosenthalová. Návrh zákona, který bude právně zajišťovat zdanění a užívání marihuany podpořila také společnost People-Stokes.

Marihuanu pro rekreační využívání nedávno legalizovali také Vermont a Massachusetts. Očekává se, že New Jersey bude brzy následovat.

Demokratický guvernér Andrew Cuomo již v srpnu 2018 oznámil, že jmenuje pracovní skupinu, která se bude touto otázkou zabývat.

Státní zdravotní oddělení dne 13. července 2018 totiž dospělo k závěru, že pozitivní dopady regulovaného trhu s marihuanou převažují nad možnými negativními dopady.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa