728 x 90

Pěstitel konopí sám přivolal policisty. Kvůli zloději, který mu rostlinu ukradl

Pěstitel konopí sám přivolal policisty. Kvůli zloději, který mu rostlinu ukradl

Kuriózní krádež, která může mít pro oznamovatele nepříjemnou dohru, vyšetřují ostravští policisté. Neznámý zloděj se po hromosvodu vyšplhal na balkon v prvním patře domu v Ostravě-Porubě a ukradl rostlinu konopí. Poté se stejnou cestou vrátil. Poničil však hromosvod a způsobil škodu přesahující pět tisíc korun. Policisty přivolal majitel bytu. „Oznámil, že pachatel způsobil škodu na majetku,“ uvedla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela

Kuriózní krádež, která může mít pro oznamovatele nepříjemnou dohru, vyšetřují ostravští policisté. Neznámý zloděj se po hromosvodu vyšplhal na balkon v prvním patře domu v Ostravě-Porubě a ukradl rostlinu konopí.

Poté se stejnou cestou vrátil. Poničil však hromosvod a způsobil škodu přesahující pět tisíc korun. Policisty přivolal majitel bytu. „Oznámil, že pachatel způsobil škodu na majetku,“ uvedla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Pokorná.

Co se týká hodnoty rostliny, tu pěstitel označil za bezcennou. Po zloději nyní pátrají policisté.

„Prověřujeme veškeré související informace tohoto skutku,“ dodala bez bližších podrobností Pokorná. Není tak vyloučeno, že nepříjemné otázky mohou kriminalisté položit i pěstiteli konopí, který je sám přivolal.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa