728 x 90

Kanadská legalizace marihuany neovlivní pravidla NHL ohledně Cannabisu

Kanadská legalizace marihuany neovlivní pravidla NHL ohledně Cannabisu

CHICAGO ( AP ) – Zástupce komisaře Bill Daly oznámil, že i přes legalizaci marihuany v Kanadě, NHL neočekává jakoukoliv změnu předpisů týkajících se testování drog. To samé potvrdil Bill Daly ve čtvrtečním rozhovoru pro The Associated Press kde oznámil, že tento krok nebude mít vliv na změnu politiky testování omamných látek v NHL / NHLPA a

CHICAGO ( AP ) – Zástupce komisaře Bill Daly oznámil, že i přes legalizaci marihuany v Kanadě, NHL neočekává jakoukoliv změnu předpisů týkajících se testování drog.

To samé potvrdil Bill Daly ve čtvrtečním rozhovoru pro The Associated Press kde oznámil, že tento krok nebude mít vliv na změnu politiky testování omamných látek v NHL / NHLPA a že liga provádí testy na užití marihuany normálně, kdy pozitivní test sám o sobě stejně nevede k pozastavení činnosti.

Bill Daly dále řekl, že liga a asociace hráčů se snaží o informování hráčů o detailech. NHL má sedm týmů se sídlem v Kanadě a pouze jeden klub Avalanche z Colorada, kde je legální užívání marihuany.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa