728 x 90

Odmítl policistům test na návykové látky

Odmítl policistům test na návykové látky

Hříšníka zastavili jeseničtí policisté 3. Září odpoledne v obci Mutějovice. Dvaatřicetiletý řidič byl policisty vyzván k dechové zkoušce, která dopadla s negativním výsledkem. Dále byl muž k provedení testu na přítomnost jiných návykových látek, kterému se ale odmítl podrobit. „Řidič byl vyzván k lékařskému vyšetření s odběrem biologického materiálu, kdy po poučení toto rovněž odmítl,“ uvedla Michaela Richterová. Jako důvod uvedl, že

Hříšníka zastavili jeseničtí policisté 3. Září odpoledne v obci Mutějovice. Dvaatřicetiletý řidič byl policisty vyzván k dechové zkoušce, která dopadla s negativním výsledkem. Dále byl muž k provedení testu na přítomnost jiných návykových látek, kterému se ale odmítl podrobit.
„Řidič byl vyzván k lékařskému vyšetření s odběrem biologického materiálu, kdy po poučení toto rovněž odmítl,“ uvedla Michaela Richterová. Jako důvod uvedl, že dva dny před tím ve večerních hodinách vykouřil dvě cigarety marihuany. „Řidiči byl na místě zadržen a byla mu zakázána další jízda,“ dodala mluvčí.

Dr. Hemphouse
ADMINISTRATOR
PROFILE

Posts Carousel

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

Nejnovější články

Top Authors

Nejvíce Komentováno

Zveřejněná Videa